Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzeni szeretnénk de sajnos...

Edzeni szeretnénk de sajnos beteg voltam, mára már csak szipogok és néha köhögök. Ez mennyire lenne veszélyes ha pl: el mennénk gyúrni?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam h ha beteg vagy akkor nem ajánlatos edzeni, de viszont nem érzem magam betegnek, csak az orrom van be dugulva és köhögök és érzem h jövök ki belőle a megfázásból. :) Folytathatom az edzést? vagy inkább ne kockáztassak, mert vissza esek?!
2015. febr. 7. 11:58
 1/4 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Szedd be a gyógyszert, ha szedtél, addig semmiképp se menj el. De szipogva, köhögve se lenne tanácsos még menni, mert ráragasztod a súlyokra a bacit. Ráadásul ha megdolgoztatod a szervezetet, lehet, hogy rontasz a helyzeten.
2015. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől féltem..:( franc vigye el ezt a megfázást.. -_-
2015. febr. 7. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzés közben megemelkedik a kortizolszint, ez pedig eléggé hátráltatni tudja a gyógyulást, tehát lehet, hogy emiatt többet kell kihagynod utána.
2015. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ. ;) Akkor hanyagolom az edzést.. :(
2015. febr. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!