Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnenk eskuvot de a beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nori25 kérdése:

Szeretnenk eskuvot de a beteg apja miatt ugy erzem elmarad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig vartunk hatha jobb lesz de nem.most pedig tele vagyok ketsegel h kene gondolkoznom ha le akarja mondani hagyam?

2016. ápr. 22. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Mégis miylen időből futsz ki de komolyan?"


Nyilván nem a férjhez menésre alkalmas időből, de ha már le van kötve az időpont az anyakönyvvezetőnél, akkor bizony a többi szervezni valót is el kell intézni, mert elfogynak a helyek - vagy el kell határozni, hogy módosítják a dátumot, de záros határidőn belül. Ebből az időből fut ki.


Én akármilyen fájó is, leülnék vele beszélni erről. Ez még nem nyaggatás. De igenis kell kommunikálni a közös dolgaitokról. Elvégre az ő családja mostmár a tied is. Hogy mit tennék, mit mondanék, az attól is függ, milyen a betegség, mik a kilátások. De hogy őszinte legyek, én magam felajánlanám, hogy halasszuk el az esküvőt, ha úgy érzi jónak. Nem vagyok 3 éves kislány, akinek márpedig csillámpóni (azaz esküvő) KELL most és rögtön. Ha az édesapja döntésképes, akkor őt is meg lehetne kérdezni.


Szerintem sokkal önzőbb dolog eldönteni, hogy márpedig esküvő lesz és kész, mint értelmesen, felnőtt módra és kompromisszumkészen megbeszélni.

2016. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!