Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiúk! Legénybúcsúban mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Legénybúcsúban mindig van szex a vőlegény és a táncoslány között?

Figyelt kérdés
A többieknek is juthat egy kis ...valami?Vagy az a lány csak a vőlegénnyel foglalkozhat?Hogy zajlik ez?Meséljetek!!!
2010. ápr. 11. 12:36
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Ezt a fiúk szerintem egyezményesen titokban tartják.Nem hiszem h megtudná a menyasszony.
2010. ápr. 11. 13:05
 12/41 anonim ***** válasza:
92%

A táncosnő táncosnő, a k*va meg k*va.

Más tarifával dolgoznak.

2010. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
88%
Mindig biztosan nincs, de én olyanról is hallottam hogy a csajos bulin a chippendale srác megpakolta a menyasszonyt. Hát most mi igaz belőle vagy mi nem azt nem tudom.
2010. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy mindig van szex? Dehogy van mindig, szerinted az normális hogy minden völegény megdugja a táncoslányt, magyarul megcsalja a menyasszonyt?? Dehogy van, de ha a völegény egy gisztustalan féreg akkor lehet, főleg ha nem táncoslányt hívnak hanem k.úrvát is egyben! Elvileg a völegénynek táncol egyet vagy kettőt és ennyi, tipi tapi, de semmi szex! Az meg hogy a havernak bejönn a csaj, már egy más kérdés! De alap esetben semmilyen szex nincsen!!!
2010. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
84%
hány éves vagy? :)
2010. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Se nem tízéves, sem nem perverz hajlamú vagyok.Egyszerűen kíváncsi, hogy hogy zajlanak az ilyen dolgok.Naiv dolog csak a jót feltételezni ezekről a bulikról.Persze nem mindenki képes ilyen dologra,képzeljétek én is elítélem ezt.Mit kell így felhergelni magatokat???Ez csak egy kérdés.
2010. ápr. 11. 13:08
 17/41 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem kiderülne...nincs az a titok ami nem derül ki...főleg ilyen jellegű..amúgy meg ha legénybúcsún a vőlegény ezt megteszi akkor menjen a pi...ba...akkor minek akar házasodni?
2010. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%

Általánosságban elmondható, hogy NINCS szex a táncoslány és vőlegény között. És a táncoslány és a buli egyéb résztvevői között sem (hacsak nagyon meg nem tetszik neki valaki, ami csaknem kizárt, látott már elég pasit, hidd el...).

A táncoslány odamegy, ellejti a műsort, majd felöltözik és elmegy haza, esetleg iszik 1-2 pohárral az ifjú pár egészségére.

Ez tuti.

Ne lovald bele magad hülyeségekbe.

2010. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal inkább el tudom képzelni, hogy a táncos fiú megdugja a menyasszonyt (önként és dalolva), mint hogy a táncoslány hagyja magát a táncos fizuért megdugatni magát egy csomó részeg sráccal. Még a felvetés is nevetséges.
2010. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
47%

Még ennyi szánalmas embert:D

Beírtam h voltam olyan legénybúcsúban ahol volt erre példa...

Erre lepontoztak, aki meg azt mondta h ilyen tuti nincs az mind 100%:D

Jól van akkor dugjátok a fejetek a homokba gyökerek:D

Csak majd nehogy kiderüljön h a ti párotok is kalandozott kicsit a leány/legénybúcsúban:D

2010. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!