Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiúk! Legénybúcsúban mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Legénybúcsúban mindig van szex a vőlegény és a táncoslány között?

Figyelt kérdés
A többieknek is juthat egy kis ...valami?Vagy az a lány csak a vőlegénnyel foglalkozhat?Hogy zajlik ez?Meséljetek!!!
2010. ápr. 11. 12:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem tuti nem fog semmibe belemenni, mert elég jól ismerem, nyakam teszem rá. Viszont: két olyan esetről tudok ami problémás volt. Az egyiknél a srácnak két szakadt k**át rendeltek "poénból" a buli egy vidéki nyaralóban volt, a srác mackónadrágban menekült az utána loholó pucér öreg k**va elől, aki folyamatosan rángatta le a gatyáját, és fogdosta, és a próbálta beka**ni a f-át. Tehát a srác ártatlan volt, de a baráti kitették ennek. A másik történet, amiről képet láttam, hogy a vőlegény arca a füléig benne volt a táncoslány compjai közöt... Itt se történt egyéb, de azért ez a fotó nekem elég durva volt. A srác szégyellte is magát, én is véletlen láttam a képet. Reméljük a felesége azóta se látta.

29/L

2010. ápr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!