Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak szerintem sokkal jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sokkal jobbak a roma lagzik?

Figyelt kérdés
Mi sokkal jobban tudunk mutatni táncolni énekelni mint a magyarok de ezt nem bantaskent mondom! Voltam már roma lagziba is meg magyarba is de sok külömbség van a ketto kozott a roma sokjal jobb volt..... minden teren
2016. jún. 9. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Lopni is sokkal jobban tudtok.
2016. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az elképzelése, van, aki azt a stílusút szereti, van, aki megoldja két tanúval, van, akinek az elegánsabb jön be. Minden párnak egyéni döntése, hogy a SAJÁT lagzija milyen legyen.
2016. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Általánosságban valóban igaz, hogy jobban tudnak mulatni, de szerintem ízléstelen.
2016. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát ne haragudj,de ha te azt mulatásnak hívod,amikor összeborulva hót részegen siratós roma zenére sírtok meg dülöngéltek,akkor ja.. Tényleg jobban mulattok. 😁
2016. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, csak szerinted.
2016. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem jobbak. Én biztos nem érezném jól magam ott. (tegyük hozzá, a hagyományos magyar lagzitól is a víz kiver)
2016. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Ja és még annyit,hogy Ti csak a saját kannás zenétekre mulattok jól,de nézz már meg egy romát egy szórakozóhelyen. Szegény a csettintgetéseken kívül igazán csinál mást. Úgyhogy mulatni a magyar tud igazán! Sorry
2016. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
*nem csinál mást
2016. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

meg máshogy mulatnak az olaszok, németek, japánok...


meg veszekedni is jobban tudtok. Kaszával és bárddal.

2016. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ittittitt ***** válasza:
63%
réti néger vagy-e?
2016. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!