Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nászajándéknak szánt pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nászajándéknak szánt pénzt hogyan adjam oda?

Figyelt kérdés

A gyerekkori barátnőm megy férjhez. Igazából azt sem tudom mennyit illik adni. Nem lesz nagy lakodalom, semmi ilyesmi. Csak elmennek az anyakönyvvezetőhöz a szűk családdal, majd ezután nekik egy ebéd. Estére pedig a barátoknak szerveznek egy kis kerti partyt, szóval tényleg nagyon lazára vették a figurát.

A simán borítékban való átadás nem szimpi. Valakinek valami tanács? Valami jópofa, vicces ötletnek venném hasznát igazán.


2016. jún. 22. 10:32
1 2
 1/16 anonim válasza:

Itt vannak ötletek, bár én a sima, szép borítékos átadást választanám. :)


[link]

2016. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én vennék egy csokor virágot is mellé és úgy adnám át egy szép borítékban.
2016. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mennyit illik adni szerintetek?
2016. jún. 22. 11:09
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Átadhatod egy szép, esetleg sajátkezűleg készített dobozban is, bár, ha ennyire lazára veszik a figurát, nemes egyszerűséggel elkérném a számlaszámukat és átutalnám. Értelmesebb eljárás, mint 50 db ötezrest kibontogatni a borítékokból, ki a fene használ már készpénzt, pláne ennyit?
2016. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk virágcsokorba kötve.
2016. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, olyasmit én sem szeretnék, hogy ezresenként begyömöszölni valamibe. Arra gondoltam, hogy egy dobozba betennék több vicces dolgot, 1-1 szellemes mondattal, és ebbe a pénzt is. Tőlem biztos, hogy valami idiótaságra számítanak, hű maradnék önmagamhoz. Csak hát az esküvő téma annyira nem az én világom, hogy ötletem erre most nem nagyon van.
2016. jún. 22. 11:16
 7/16 anonim ***** válasza:

A doboz jó ötlet.

Ha bírják a viccet, akkor én ilyen "túlélőcsomagot" készítenék be, pl. egy doboz nutellát, egy füldugót, papírzsepit stb.

2016. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

fejenként 10-20 ezret szokás. teljesen korrekt összeg. persze ha úgy érzed,hogy tényleg életreszóló barátnő meg minden,akkor adhatsz többet is.

a forma szerintem mindegy. én simán borítékban adnám egy képeslapba hajtogatva a pénzt. adhatsz mellé valamilyen tárgyi ajándékot is, ami hasznos vagy csak simán vicces, és tudod,hogy értékelné.

2016. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Esetleg adhatod pénzlabirintusban, ha már viccesre veszed a figurát. Mi adtuk így tesóméknak, jókat derültünk, mire kiszedték :)
2016. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy meghívva sem az esküvőre, sem az ebédre csak egy partyzásra este (ha jól értem), akkor miért akarsz pénzt adni? Mi is hasonlóan csináltuk, de a barátoktól apróságokat kaptunk általában, pénzt el se fogadtunk volna.
2016. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!