Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hol tartanátok meg álmaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol tartanátok meg álmaitok esküvőjét?

Figyelt kérdés
Ha sértődés nélkül meg lehetne úszni, hány embert hívnátok, kiket, és kiket nem?

2016. júl. 1. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Egy baromi nagy metal koncerten. Nem lennék esküvői ruhában csak ahogy szoktam. Fel body surf-ölnének a színpadra és a zenekar dalba foglalná a beszédet, amit a pap szokott mondani. Rokonságból senkit nem hívnék meg. Teszek rá ha megsértődnek, utálom őket és ők is engem! :D

\m/

2016. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Ravello-Olaszország!

Nemrég jártunk ott a párommal és gyönyörű a hely, csodálatos kilátással a tengerre!

Körbekérdeztünk és elég magas az árfekvés, viszont nem tervezünk hatalmas esküvőt, 50-60 fő körül (90% családtagok, nincs nagy baráti körünk).


26/L

2016. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Pár galaxissal arrébb, egy lakatlan bolygón.
2016. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy hőlégballonon. Csak mi, a két tanú, a közjegyző és a pilóta. Más nem kell :D.
2016. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly októberben volt a Pezsgőház Étteremben Pécsett, 74 fővel. Semmit nem csinálnék másképp. :)
2016. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Floridában Disney World-ben :D

Csak pár emberrek akik közel állnak hozzám.

2016. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Kb. 30 embert tervezünk hívni.


Az elképzeléseink kezdetben merően eltérőek voltak.

Én csak a nagyon szűk családi kört szerettem volna mindkét oldalról (kb.10-15 fő), a párom meg a fél világot, gyerekkori barátokat, munkatársakat akiket én nem is ismerek. Ő óriási banzájt akart volna csapni, ráadásul a faluban ahol élünk, tipikus falusi, igénytelen stílusban. Én egy elegáns étterembe mentem volna.


A kettő közötti kompromisszum a kb. 30 fő lesz és külföld (nem Magyarországon élünk, hanem ott, ahonnét a barátom származik, és egy 3. EU-s országban szeretnénk esküdni). Az áraktól függ majd, egy közelebbi tengerpart vagy valamilyen tóvidék jött szóba, pl. Garda-tó.

2016. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi nem akartunk túl nagy esküvőt olyan embereket elhívni akik max az ingyen kaja miatt jönnének el, kötelezően jópofiznak és a hátunk mögött kibeszélnek vagy simán nem érdeklik mivan velünk, maximum a "kötelező" rokon összejöveteleken jelennek meg. A férjemnek alapból kevés rokona és kevés barátja van és így is elég hülyén jött volna ki hogy én hívok 50 főt legalább a férjem meg max 15 öt tudna elhívni. A szüleim nem látnak át a rokonainkon hogy milyenek, ők ragaszkodnak hozzájuk pedig csak kihasználnak minket de nem értik meg. Mi a férjemmel akkor 4 évvel ezelőtt abban maradtunk hogy szűk körű esküvő lesz. Templomit nem akartunk mert a férjem nem vallásos, csak papíron az, én meg sosem vágytam templomira. Tartottunk egy normál polgári esküvőt egy kibérelt terembe, ahova csak a szüleinket hívtuk el, az én egyetlen élő nagymamám jött el meg a férjemnek az anyai nagypapája és az apai "nevelő" nagymamája mert a nagypapája már ágyhoz kötött beteg volt, nem tudott ott lenni. Jöttek a testvéreink én elhívtam a legjobb barátnőmet akivel ovis korunk óta ismerjük egymást. Meg tanúnak a legjobb férfi barátomat akartam, mert a férjemnek egyik kolléganője a legjobb barátja mert neki nagyon sokat köszönhet, többek közt azt is hogy megismert engem, ez picit hosszú. Meg ők akkor beszéltek is erről ha mi összejövünk még akkor nagyon régen akkor őt kéri fel tanúnak esküvőnkre, és ezt szigorúan be is tartotta. Akkor se dolgoztak már együtt de a kapcsolatot tartották.


Lényegében ilyen kis létszámmal több pénzünk volt mindenre, így a férjem egy ismerősével egyeztetett és béreltünk egy termet ami régen egy étterem volt kifejezetten kirándulóknak de bezárták a helyet és csak alkalmanként adják ki kisebb csoportoknak, családoknak akik 1-2 napot el akarnak ott tölteni. Akkor kibéreltük, mi magunk díszítettük fel az esküvő előtti napon a férjemmel éjfélig nyomtuk a melót mire végeztünk. Másnap már ezerrel készültünk az esküvőre. Délelőtt 10 órára beszéltük meg az anya könyvvezetővel a dolgot, akkor lezavartuk a polgári részt szűk kőrben laza de elegáns ruhában mondván minek csicsázzunk annyit inkább érezzük jól magunkat, mert mégis sokkal emlékezetesebben megmarad bennünk mint hogy órákig öltöztessenek meg sminkeljenek engem. Lazán megtartottuk, jól is éreztük magunkat. Amikor már mentek haza akkor a szüleim meg a férjem szüleivel maradtunk már csak ott, velük utoljára koccintottunk még egyet és haza mentek, mi akkor a férjemmel ott nász éjszakáztunk mert még több mint 16 óránk volt vissza adni a termet a tulajnak. Akkor mi ott aludtunk mert volt ott pár vendégszoba zuhanyzóval, pont azért hogy ne kelljen könyörögni valakinek hogy vigyenek haza minket autóval és hozzanak vissza mert autóval mentünk csak ittasan nem vezethettünk. Másnap felébredtünk, maradékokat megettük ami volt, összepakoltunk, kitakarítottunk, és rá 1 héttel később a maradék pénzünkön leutaztunk Balatonfüredre 4 napra nászútra, ahol iszonyat jól éreztük magunkat.


Ha sok embert hívtunk volna meg és a maradi rokonainkra hallgatva hagyományos nagy lagzit rendeztünk volna akkor nem lett volna elég erre a párnapos nászútra de még a szüleinknek is be kellett volna segíteniük, és így a házunk felújításával se lettünk volna soha kész.


Nekünk ez így volt jó, én ennél többet nem is akartam soha életembe.

2016. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

En az Egyesult Allamokban Alabamaban vagy Mississipi allamban egy rock koncerten. Imadom az amerikai deli kulturat, az ottani emberek habitusat, raadasaul jo kajak vannak es mediterran a klima.

Szuloket nem hivnek meg egyik oldalrol sem, maximum a legkozelebbi baratokat.

Bar ez csak ilyen romantikus alom, mert nem tervezek soha meghazasodni, az ellettarsi kapcsolat nekem boven eleg :)

2016. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Én a Carnival Cruise Lines óceánjáró hajóján valahol a Karibi-szigetvilágnál vagy 1000 vendéggel! :D
2016. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!