Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek kell hogy tetsszen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazyxgirl kérdése:

Kinek kell hogy tetsszen a menyasszonyi ruha? Elsősorban egyértelmű, hogy a menyasszonynak mivel ő veszi fel, de a párjának kell hogy tetsszen benne?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Balszerencse vagy nem (mondjuk nem vagyok babonás), mi együtt mentünk a vőlegényemmel ruhát venni. És még jó, mert előtte neten nézegettem, és végül nem azt a ruhát vettük, amelyik nekem tetszett volna, hanem egy olyat. amelyikbe ő szeretett bele mikor meglátta rajtam.
2016. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyesek azon akadtak ki, hogy "mi az, hogy a menyasszony nem törődik azzal hogy tetszik-e a vőlegénynek". Számomra viszont az lenne a megdöbbentő, hogyha lenne olyan férfi, akinek az oltárnál a menyasszony ruháján jár az esze...

A pasik az összképet nézik. Maximum azt fogja látni, hogy a hétköznapi megjelenésedhez képest ki vagy öltözve fehér ruhába és ki vagy sminkelve, más a hajad. Valószínűleg megállapítja, hogy a manyasszony gyönyörű és ő nagyon szerencsés férfi, aki bizony jól választott. Alig várja, hogy kimondhassa az igent és megcsókolhassa a feleségét. Ennyi.


Én ott is hagynám az oltárnál a pasit, ha a ruhát kritizálná. Két külön személy köt házasságot, saját ízléssel. Nyilván a szélsőségesen extrém ruhák esetében mindenképp egyeztetnék a vőlegénnyel. De a hagyományos ruhákon belül nem oszt nem szoroz hogy pántos vagy hosszú ujjú, tüll vagy csipke.

2016. júl. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12#nek igaza van. Ha olyam extrém ruhát választ valaki akkor gondolom a hétköznapokon is extrémebbem öltözködik, tehát a vőlegény azért hozzá van szokva. Amúgy szerintem is leszarják hogy pontosan milyen, ha te jól érzed magad benne tuti neki is tetszeni fog.
2016. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!