Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek már volt esküvője. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek már volt esküvője. Mi az, amin utólag változtatnátok/nem rendelnétek/kevesebbet rendelnétek?

Figyelt kérdés

Biztos van olyan dolog, ami jó ötletnek tűnt, de utólag sajnáljátok, hogy megrendeltétek, pénzt költöttetek rá. Mi lett végül felesleges pénzkidobás, vagy mit bántatok meg? Tudnátok ilyen dolgokat írni?

Hol spórolnátok utólag?

Remélem érthetően írtam le.

Nagyon köszönöm a segítséget!


2016. febr. 9. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább sehol, így volt jó, ahogy volt. :)
2016. febr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmin nem változtatnánk, tökéletes volt.

Semmi felesleges dolgot nem rendeltünk.

2016. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Túl sok volt a sütemény és a torta. Egy részét ki kellett dobni, pedig minden vendégnek csomagoltunk is.

Mással nem volt baj, nem volt semmi extra.

2016. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Orsi Schuster válasza:
100%

Szia!


Szerintem mindenre oda kell figyelni és mindenre költeni. Az, ami fontos, hogy mire mennyit szánsz. Mindenkinek van egy költségvetése, amit nehéz túllépni, mert utánna nem tudod, hogyan pótold a hiányt :)


Szerintem azt gondold végig, milyen esküvőt szeretnél. Nagy, fenséges, hétországra szóló :) vagy inkább családias, baráti.


Amire én mindenképp költenék az elsősorban a ruha, mert szerencsés esetben, életedben csak egyszer viselsz menyasszonyi ruhát. Az legyen olyan, amilyennek megálmodtad. Utánna pedig a fotó és video. Mert fontos a jó zene, a fincsi étel, a tánc, de minden elmúlik. Ami megmarad az emlékeid és az az anyag, ami az esküvőt megörökítette. Semmi más nem marad meg a kezedben az esküvőről! Én megkeresném a számomra legkedvesebb profi fotóst és videóst és e kettőn nem spórolnék.


Meghívókon, ültető kártyákon, dekoráción lehet úgy spórolni, hogy te sajátkezűleg elkészíted, barátnőkkel, testvérekkel stb.


Dj olcsóbb mint zenekar de nem teremt olyan hangulatot.


Ételnél én egy előtételt és főételt hagynék meg. Sütik helyett gyümölcsöt és torta. Úgysem lehet annyit enni! :)


Remélem, segített :)


Legyen további szép napod!

O

2016. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a ruha volt sokban. Varrattam egyet, aminek a varratási költsége nem volt sok, de az anyag igen, aztán mikor kész lett, akkor nem tetszett. Ez tipikusan az volt, hogy nem próbáltam fel olyat, csak kép alapján beleszerettem és halál biztos voltam benne, hogy jól fog állni, meg tetszeni fog magamon, aztán mégse. Végül vettem egy másik ruhát. Így utólag azt mondom, hogy nem volt annyira rossz dolog, mert a lagzi első órájában úgy telibe öntöttek vörösborral, hogy ha nem lett volna másik ruha nálam (a varratott), akkor iszonyatosan kiakadtam volna, hogy vérvörös foltos ruhában kell végigszórakoznom a lagzimat.

A többi igazából apró kiadás volt, nem nagyon szívtam rajta a fogamat. Például picit több pálinkát vettünk, mint kellett volna, de a maradékot elhoztuk és végülis házibulikon elfogyogatott, szóval nem ment a kukába. Meg vettünk kis csengőt a pohárköszöntőkhöz, hogy előtte csengetünk, de hát a mikrofon a táncparketten volt, mindent azon keresztül mondtunk be, így a csengő nem kellett, mert amikor valaki a mikrofonhoz állt, akkor elcsendesedett a násznép és nem kellett csilingelni, hogy figyeljenek. Ja meg vettem fátylat, amit aztán nem vettem fel, szóval az is fölösleges volt, de azt meg ebayről rendeltem, mert a szalonban tök rendes volt az eladó, amikor ott akartam venni és mondta, hogy amúgy ők is onnan veszik és ebay-en 600 ft, náluk meg 4000, inkább rendeljem onnan. Aztán kicsit vaciláltam az ékszerrel is, össze-vissza vásárolgattam minden félét és pl volt 3 féle fülbevaló, meg 4 féle nyaklánc. Fel se vettem őket, csak egy nyakláncot. De azokat is potom pénzért szereztem be, clairs-ben akciósak voltak a menyasszonyi ékszerek, ott vettem, szóval az se volt egy vagyon. Én ilyen nagyon lényeges dolgot nem tudok felhozni, hogy mit csinálnék máshogy, mert mondom, a ruha az elég nagy érvágás volt, de végül úgy alakult, hogy egész szerencsés dolog volt, hogy 2 ruhám volt, meg hogy a biztonság kedvéért még el is vittem magammal a másikat.

2016. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az egész nagy hacacáré. Persze nem mondom, jó volt, meg minden, de azért egy bulira kiadni többszázezret... nettó hülyeség.
2016. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#6: Általában visszajön.
2016. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, nekem is a fátyol volt az amit végül nem használtam, a kölcsönzőből volt, talán 1500Ft, szóval nem nagy tétel. Más fölösleges kiadás nem rémlik. A ruha mondjuk baromi drága volt, én nem is akartam kölcsönözni; de anyám azt mondta inkább kifizeti, csak legyen "rendes" menyasszonyi ruha, én meg ráhagytam. Szerintem őt jobban lázba hozta a dolog mint engem :).
2016. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon sok hús megmaradt a vacsoráról, amit éjfélkor nem tálaltak vissza és csak reggelre lett összecsomagolva. Másnap kicsit morcos voltam, amikor 2 raklappal kipakolták, hogy ezt vigyük el, mert kifizettük. (6 óránk ment el azzal, hogy végigjárjuk a násznépet és szétosztogassuk a maradékot, mert egy autóba be se fért... kb. 3 óra alvással a hátunk mögött)


Fölösleges pénzkidobás egy cipő volt. Megvettem egy nagyon szép magassarkút, aztán fel se vettem, hanem egy balerina volt végig rajtam.


Amin jobban elgondolkodnék most, az a díszítés. Magunknak csináltuk, nagyon szép lett, de lehet jobban élveztem volna, ha esküvő előtti napon este 8-kor még nem egy létra tetejéről lógok :)

2016. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első ruha, amit internetről rendeltem. Na annak sajnálom nagyon az árát, azt hittem, hogy jobban ki fogok jönni vele, de köze nem volt szinte ahhoz, ami a képen volt.

Aztán a tanulópénzt megfizetve, varrattam egyet magamnak. Bár inkább eleve ezt tettem volna...

2016. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!