Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 37f vagyok! A tavasszal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37f vagyok! A tavasszal megismertem egy lányt, akivel őszre tervezzük az esküvőnket! Abban mind a ketten, megegyeztünk, hogy nem hagyományos lesz! Tehát egy medencés, fürdős, Esküvőt szeretnénk, mert mind a kettőnket vonzana! Vélemény?

Figyelt kérdés
Véleményeket,várok,hogy nem abszurd? Illetve,hogy lehetne megoldani Spontán,hogy a végén mindenki a medencében kössön,ki? Próbálok,értelmes válaszokat,várni,ha lehet!Köszönöm...

2016. aug. 5. 18:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán tetszene, de elmennék, ha fontos nekem a pár.

Ilyesmi bulit inkább eljegyzési bulinak vagy esetleg az még az esküvő előtt barátoknak szervezett közös bulinak tudnék elképzelni.

2016. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Időseket,nem hívunk meg,természetesen! Ők,csak a templomiban,vesznek részt! Még csak a vázlatok,vannak meg,nincsen,ez kidolgozva.Csak,érdekes lenne ez,számunkra.Persze,nem direkt beledobás lenne,mert az,tényleg búnkóság.
2016. aug. 6. 13:13
 13/27 A kérdező kommentje:
De viszont,előre sem lenne megmondva,mert akkor elveszik a varázsa.Erre gondoltam,a spontán alatt.Sejtem,hogy mindenki félti a ruháját,de persze,nem közelező csobbanni.Ez,csak,egy plusz lenne...
2016. aug. 6. 13:23
 14/27 anonim ***** válasza:

Ha nem kötelező és erőszakos, akkor persze semmi akadálya. Ti ismeritek a barátaitokat, nyilván fel tudjátok mérni, és meg is tettétek, hogy tetszene nekik. Szerintem semmi baj nincs a szokatlan esküvőkkel. Valamennyire el fog veszni a dolog spontaneitása akkor is, hisz csak eljön egy pont az ünnepség alatt, ahol "fordul a kocka", a hangulat, de nem tudom, hogyan alakul a kimenetele a dolgoknak, ha nem szóltok előre. Egy esküvőre nem tartalék bikinivel megyünk alapból, akkor hogy fognak fürdeni? Nyilván valamennyit fel kell fedni a tervből, különben koktélruhában senki nem fog úszkálni nektek, akárhogy megszerveztétek. :)

Bele lehet írni viccesen a meghívóba, hogy a dresscode este 6 után bikini és fürdőgatya lesz :) Vagy ilyesmi. Így mindenki eleve be tudja lőni, hogy készüljön.

2016. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem csak a ruha a gond, hanem hogy van az embernél cucc (pénztárca, iratok, telefon, esetleg gyógyszer).


De a legnagyobb probléma így is az, hogy ősszel van. A benti medencéknek szerintem borzalmas a környezete, sok a pára, visszhangzanak. Akkor tudnám ezt spontán elképzelni, ha kültéri az esküvő, van medence, és nagyon durva a meleg.

2016. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Vagy mint a hab partyk, hogy a víz csak térdig ér, afölött meg mondjuk párakapuk.
2016. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a hozzászólásokat! Nekünk,az ötletet az Estély,habfürdővel c.film,adta.Nem,tudom,hogy láttátok-e? Nekünk,nagyon tetszett.Na,valami,olyasmit,képzeltünk,el...
2016. aug. 6. 17:32
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
De, elég abszurd, őszre medencepartit szervezni. Rendeld meg a kánikulát, ha megérkezik esküvőre, akkor mindenki a medencében lesz.
2016. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik ez túl praktikusnak. Mi van, ha szakad az eső?
2016. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel probléma, azt leszámítva, hogy ősszel már nem sok embernek lesz kedve fürdeni, mert hideg lehet, plusz a nők zömén smink, frizura, ezt nem fogják szétbarmolni.


Persze egy tóparti grillezős esküvő szuper, és opcionálisan bárki vízbe mehet - én imádnám az ilyent )

2016. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!