Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 37f vagyok! A tavasszal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37f vagyok! A tavasszal megismertem egy lányt, akivel őszre tervezzük az esküvőnket! Abban mind a ketten, megegyeztünk, hogy nem hagyományos lesz! Tehát egy medencés, fürdős, Esküvőt szeretnénk, mert mind a kettőnket vonzana! Vélemény?

Figyelt kérdés
Véleményeket,várok,hogy nem abszurd? Illetve,hogy lehetne megoldani Spontán,hogy a végén mindenki a medencében kössön,ki? Próbálok,értelmes válaszokat,várni,ha lehet!Köszönöm...

2016. aug. 5. 18:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Az,igaz,hogy ősszel lesz,de fedett,helyen,és nem kinnt a kertben!A fürdés,csak,egy opciónális lehetőség lesz,nem kötelező.Mivel,tudjuk,hogy drágák lennének a ruhák,ehhez! De,mivel mi bevállalnánk,mint Férj és,feleség,ezért gondoltuk,hogy más is csatlakozna,a fürdéshez...
2016. aug. 7. 14:23
 22/27 A kérdező kommentje:
Persze,csakis önszántából...Nem,bedobva...
2016. aug. 7. 14:26
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát ti ismeritek a barátaitokat, de szerintem ha előre nem méritek fel az igényt, érdeklődést, akkor meglehet, hogy ottmaradtok az esküvőn úgy, hogy ti ketten, az ifjú pár áll a medencében, a vendégek meg nézik a szárazról...:) Szerintem az ilyen esküvő nem őszre való. Fedett helyen és őszi időben nem az igazi. Ha ez az álmotok, várjatok jövő nyárig, akkor lehet igazi medencés bulit szervezni.
2016. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, mint az előttem szóló.
2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy mindenki a medencében köt ki. Sokan nem szeretik magukat fürdőruhában mutogatni (ha meg estélyiban vannak, az még gázabb, mer 10-20e Ft-os ruhák mehetnek kárba, ha nehéz őket tisztíttatni, meg kb. ilyen vizespólóverseny-hatása van, ami elég proli dolog... a balatoni Zsebpiszok diszkóban a részeg tinik között elmegy, na de egy esküvőn...), van, aki nem is szeret úszni... kb. ha beletörődsz abba, hogy ha előre megmondod, hogy a vendégek 10%-a fog megjelenni az esküvőn, mert a többinek vagy idétlen lesz az ötlet, vagy más miatt kényelmetlen (pl. ilyen 80-90 éves dédikék), akkor oké...


Izgalmas esküvőt lehet úgy is csinálni, hogy legalább tényleges fizikai nehézséget ne okozzon

2016. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha meg nem kötelező, akkor lesz benn mellettetek kb. 3 ember.
2016. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igaza van egy-két hozzászolónak.Ez egyáltalán,nem lesz kötelező,csak választási lehetőség.Van,még kb.2 hónapunk,addig megpróbálunk még puhatolózni a barátaink,között! Rendes esküvő lesz,tehát rendes ruhában.Köszönöm,a hozzászólásaitokat...
2016. aug. 11. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!