Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Látott a férjetek korábban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látott a férjetek korábban is a menyasszonyi ruhában vagy csak a nagy napon?

Figyelt kérdés
Megmutattátok/felvettétek korábban is a ruhát, hogy lássa, vagy a nagy napra tartogattátok? :)
2016. aug. 10. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden ruhapróbára elkísért.
2016. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, és még nem váltunk el, sőt semmi gond nincs köztünk :))
2016. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..szóval bocsi, igen látott előtte a ruhában :)
2016. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi egyelőre tervezzük csak, de én előtte nem venném fel, sőt próbára sem vinném őt el :) Azt szeretném, h a nagy napon legyen meglepetés! :)
2016. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk még ezut lesz az esküvőnk, de nem látott a ruhában :)
2016. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Latott. Vele vettuk meg.
2016. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, látta. Egy egyszerű ruhám volt, amit megvettem és én alakítottam át, pontosabban egy fűzőt varrtam bele. Látta, amikor hazavittem, azt is, amikor varrás után felpróbáltam és az esküvőnk napján együtt indultunk el otthonról, így újfent látott felöltözni, sőt, még segített is benne.
2016. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok babonás, de szerettem volna, hogy meglepi legyen, úgyhogy aznap látott először. Tesómmal és sógornőmmel választottuk ki. Azonnal tudtam, hogy ez lesz az, biztosak voltunk benne hogy a vőlegénynek is tetszeni fog.
2016. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Együtt vettük.
2016. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, rosszul fogalmaztam. Együtt választottuk. ELvégre NEKI akartam tetszeni menyasszonyként is.
2016. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!