Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ex-barátnő esküvőjére elmennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-barátnő esküvőjére elmennél, ha meghívna?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhány hét múlva férjhez megy az exem, akivel bár már 4 éve szakítottunk, a mai napig beszélőviszonyban vagyunk és a családjával is megmaradt egy normális kapcsolat.

Meghívott az esküvőre, amire elsőre igent mondtam, de most egy kicsit gondolkozóba estem, hogy mit keressek én ott.

Csak feszélyezve érezném magam, eszembe jutna az a pár év, amíg együtt voltunk.

Nem tudnám magam olyan felszabadultan érezni, mint egy haver vagy rokon esküvőjén.

Ilyen előzmények után elmennél? És mivel indokolnád, hogy mégsem mész? Valami kamu dolog, vagy az igazság?


2016. aug. 31. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem amikor a pap megkérdezi, hogy van e bárkinek tudomása arról, hogy miért nem kelhetnek egybe....jelentkezz, hogy igen te, mert terhes tőled
2016. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha jóban maradtunk, én elmennék fordított esetben. Van olyan exem, akivel úgy-ahogy beszélünk, és őszintén tudtam neki gratulálni a boldogságához, annak ellenére, hogy nem olyan szépen váltunk el.

Én valószínűleg az aktuális párom miatt nem mennék el, mert egyrészt, ha nélküle, az gáz, mert félreérthető; ha meg vele... nos, aligha érezné jól magát az exem mellett.

2016. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg nincs barátnőm, így egyedül mennék, de így is feszélyezve érezném magam...
2016. aug. 31. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el
2016. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nem mennék el.
2016. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, elmondanám hogy kellemetlen lenne nekem. A férj amúgy nem bánja?
2016. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A helyedben nem mennék el. De ha a volt vőlegényemnek lenne esküvője, akivel a mai napig jóban vagyunk akkor elmennék s én is meghívnám őt ha nekem lenne, mert a jó kapcsolat megmaradt s fontos személy. De ha te feszélyezve reznéd magad akkor ne menj el, de szólj időben!
2016. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
ne legyél hülye ne hagyd ki a sok ingyen kaját meg piát
2016. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyanéra, akivel jó viszonyban váltunk el, és vagyunk is, igen, elmennék. Olyanéra akivel csak a sárdobálás ment, nem mennék. De fordítva is igaz, olyat nem hívnék az esküvőre akire haragszom.
2016. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem váltatok el csúnyán, és az hogy jóban vagytok, két külön dolog. Nem is értem minek hívott meg. Nem azt mondom, hogy rosszban kell lenni vele, de jóban sem. Én nem mennék el.
2016. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!