Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik adni esküvőre? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Egyik volt egyetemi csoporttársam férjhez megy és meghívta az egész csapatot. Persze elmondta, hogy nem kell vinnünk semmit, csak -mivel a legtöbb ember más városban lakik, mint ahol az esküvő lesz- szállást intézzünk magunknak, mert arra sajnos nincsen keretük. Állítólag elég szolid lesz, nem a legpuccosabb étteremben tartanak 10 fogásos vacsit, de azért na...

Természetesen nem szeretnék/szeretnénk üres kézzel menni, de felesleges kacatokra nincsen szükségük, így a pénz lenne a legjobb választás. Szerintetek mennyit illene/kellene adni?


2016. aug. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Állandóan megkérdezik ezt. Amennyit a te pénztárcád elbír, de azért a vacsit kb érdemes fedezni belőle. Ha viszel magaddal valakit, fejenként egy tízes bőven jó. Ha kreatív akarsz lenni, adj kaparós sorsjegyet X ft értékben.
2016. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel a szállást is nektek kell fizetni ezért 10.000 Ft/fő-nél nem szükséges többet adni.


(A mi esküvőnkön 12.000 Ft volt/fő a kaja és 15.000 Ft volt egy szoba 2 főre, szóval csak a szállás és a kaja egy 20-as körül volt egy emberre, ebben még nincs benne a süti stb..Szinte mindenkitől kb. 10.000 forintot kaptunk, pedig a szállást is mi fizettük nekik. Nem kevesellettem a pénzt, úgy gondoltam mindenki annyit ad amennyit tud, nem is kötelező adni, egyébként volt aki közölte, hogy csak akkor tud eljönni, ha nem hoz semmit, az sem volt gond nekem)

2016. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15k/Kopf minimum.
2016. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!