Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívott vendég, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívott vendég, de mégis kiborulok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A párom meghívná az egyik barátját (közös ismerős a család révén), és neki van egy lánya. Egy borzasztóan affektáló, beképzelt c@fka. Nem bírom elviselni ahogy játsza a fejét, mint ha körülötte forogna a világ-megjegyzem nem dolgozik, nem tanul, csak ül otthon és annó mikor még normálisabb volt évekkel ezelőtt, a párom bepróbálkozott nála de persze nem lett semmi, mára már megvan a véleménye neki is róla. Látni se akarom a Nagy Napon, csak elrontaná a kedvem, de a pàromat sem akarom megbántani ilyesmivel. Miért lessek olyan embert az ÉN esküvőmön, akinek zavara a társasága..

Túlgondolom vagy igazam van?

SEGÍTSETEK!



2016. szept. 30. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem a TE esküvőd, hanem a TI esküvőtök.

Ha már ebben sem tudtok megegyezni, akkor mi lesz később?

2016. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted mondtam neki? Nem akarok rossz erzest kelteni benne. Es az h azt irtam h az EN eskuvok, igy gondoltam leesik h most az EN reszemrol van szo, igen a MI eskuvonkon belul.
2016. szept. 30. 21:56
 3/12 A kérdező kommentje:

Elhiheted nagyon jol kijovunk, egy vita nem volt még, de ezt nem tudom kezelni.


Kedves válaszolók, tanácsaitokat várom!

2016. szept. 30. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Emiatt nenagyon fájjon a fejed, mert az esküvőn pont a vendégekre lesz a legkevesebb időd. Fog gratulálni, meg egyet táncol veled, a továbbiakban lazán elkerülöd. Azt az 5 percet meg kibírjátok fél lábon is.
2016. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindenképp körülötted fog forogni a világ, bármit csinál aznap, rád fognak figyelni, nem rá. Csak akkor fogja elrontani a kedved, ha hagyod. Tőled függ, h őt fogod-e "lesni", vagy telibe letojod és élvezed az esküvőt. Én utóbbival próbálkoznék a helyedben.
2016. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2016. szept. 30. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj mar nem kiskoru gyermek (nyilvan nem az) nem is kell feltetlenul meghivni az eskuvore.Egy nagykoru, felnott ember nem jar mindenhova apucival, ahogy gondolom,apuci sem megy el a kicsi lanyaval a csajos programokra.
2016. okt. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Legyél felnőtt. Hagyd őt figyelmen kívül. Nézd levegőnek. Lesz ott elég ember szerintem..
2016. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőmön alig volt időm bármire, vagy bárkire. Volt egy nagyon utálatos rokonom, jó messze ültettem és egész este a látómezőmbe sem nagyon került. Ha több, mint 50en vagytok, akkor "el fog férni" szerintem és nem fog zavarni. Azt a napot egy ilyen "apróság" sztem nem tudja elrontani, sokkal több boldogság fog érni aznap. :)
2016. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettőtök esküvője, ketten állítjátok össze a vendéglistát. Ha rajta marad, később mást nem okolhatsz, csak magadat. Nem kell meghívni a nagynéni ükunokájának sógorát, csak azért mert 10 éve az Ő szomszédja is meghívott titeket. Különös tekintettel arra, hogy ez nektek a nem várt találkozás mellett plusz költséget is jelent!!!!
2016. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!