Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen hamar és könnyen...

Milyen hamar és könnyen elkészíthető, mégis finom ételt ajánlanátok kb 6 vendég fogadására?

Figyelt kérdés

Főétel legyen, a leves már megvan. Ne legyen töltött káposzta-féle dolog, azt nem tudok csinálni.

Saját recepteket is küldhettek. Imádok főzési-sütési praktikák ötletbörzéjében részt venni. Előre is köszi a válaszokat!



2015. jún. 24. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez finomnak tűnik:-)


Lazacfilét szoktam grillfokozaton sütni, pillanatok alatt megvan. Sütés előtt facsarok rá citromlevet, só, fehérbors, kevés gyömbér és frissen reszelt szerecsendió megy rá, néhány gerezd fokhagymát dobok mellé, kivajazott tepsiben, kis vajdarabokkal a tetején teszem sütőbe. Hercegnőburgonya vagy krumplipüré, esetleg petrezselymes újkrumpli vagy steakburgonya is jó hozzá, egy jó marék vörösborban párolt aszaltszilva még jobban feldobja.

2015. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Több infó?


Mert így lehet laza pörkölt és Angus marhából is steak :)

2015. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Csinálj saslikot , veszel hust felvagod bepacolod teszel melle cukkinit, hagymat, esetleg paprikat feltuzdeled fapalcikakra es egy tepsiben beteszed az elomelegitett sutobe :) (a pac miatt viszont varni kell)
2015. jún. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rakottkrumpli.


Boseges is, hamar meg van ... ha jol keszitik es minden belekerul, szinte mindenki szereti.


Desszertnek meg valami pite.

2015. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rakott bab.

Hamar kész van, az elkészítése nagyon könnyű. Isteni finom, és 6 vendéget is megtudsz kínálni. Ha érdekel, leírom én hogy csinálom.

2015. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Hello!


Nekem 2 ötletem van ilyen alkalmakra az egyik a pizza, amit a kicsik is szeretnek. A barátnőim elég egészséges életet folytatnak, ezért nekem arra is kell figyelnem, hogy minden bio, teljes kiörlésű stb. legyen. Az egyik kedvenc:


2 ½ csésze karfiol

2 egész tojás

1 cs mozzarella

2 ek reszelt parmezán

őrölt feketebors

oregánó

paradicsomlé

2 gerezd fokhagyma

olívaolaj

2015. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

a Másik a tonhalas spagetti:

1 cs teljes kiőrlésű spagetti (kb 500g)

400 ml paradicsomsűrítmény

1 közepes fej hagyma

2 db paradicsom

1 gerezd fokhagyma

1 konzerv tonhal (saját levében)

parmezán

olivaolaj

őrölt fekete bors

oregán

2015. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Tésztasaláta.

Megfőzöd a tésztát.Utána össze rottyantod sonkadarabokkal vagy szalonnával,majonézzel/ mustárral,reszelsz rá sajtot és kész! :)

2015. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a vendégek imádják a füstölt tarjával, kukoricával és lilahagymával töltött pogácsát. :)

Desszertnek vegyél 1 nagy görögdinnyét és nem kell sütit kotyvassz ;)

2015. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Desszert:

sárga dinnyét félbevágod, kiszeded a belét, a hely felére csoki-puding, annak a tetejére vanília puding. Az egészet be a hűtőbe, tálalás előtt rányomni a tetejére a tejszínhabot ...Ja! előtte a dinnyét mosd meg, kívülről!!!

2015. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!