Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házas férfiak, ti hogy kértéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, ti hogy kértétek meg a feleségetek kezét? És hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

19.


Egy barátunk meglepett bennünket saját készítésű gyűrűvel, felhúztuk egymás ujjára, de enélkül is egyértelmű volt hogy együtt szeretnénk maradni.

2016. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Miután eltöltöttünk együtt egy-két napot,megvolt a szex is meg minden,vártam néhány napot,amit lázas GONDOLKODÁSSAL-MÉRLEGELÉSSEL TÖLTÖTTEM...Aztán amikor döntöttem a nejem személyét illetően a több jelölt közzül,felvettem a telefont,felhívtam a megadott számon,és közöltem vele,hogy:"Végiggondoltam a dolgot,és megvan a döntésem...Aztán mondtam neki,hogy tegyen fel egy tetszőleges kérdést,amire nekem csak "igennel" vagy "nemmel" kell válaszolnom...Erre ezt kérdezte:"Engem választottál"? Mire én:"Igen"...Hát...Így kértem meg a feleségem kezét...24 éves koromban...
2016. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek az szép, emlékezetes lenne ha a 18. szülinapján kérném meg a kezét szülinapi ajándékként?
2016. okt. 1. 14:24
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsi, rossz kategóriába írtam. :/
2016. okt. 1. 14:26
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

:-)

Ha nekem a 18.születésnapomon megkérték volna a kezem, bőgtem volna,node nem a boldogságtól!

2016. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam arra, hogy túl korai lenne-e. Sok ember 20-25 év környékén házasodik.
2016. okt. 1. 14:44
 7/15 A kérdező kommentje:
De ez a 18 nagyon a fejemben ragadt, mert ez a szerencse számom. :)
2016. okt. 1. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem örülnék. Ha nemet mondok, megbántalak, ha igent, az felelőtlenség.
2016. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen így most belegondolva tényleg felelőtlenség, mert 18 évesen még tanulni fog. És nem a házassággal, hanem a tanulással kéne foglalkoznia, meg nekem is. :/
2016. okt. 1. 15:06
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg ugye nem kis pénz kell az esküvőhöz. Előbb kéne munka.
2016. okt. 1. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!