Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eljegyzés és esküvő közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés és esküvő közt 3,5 hónap van, de egyesek nem tudnak ezen túllépni?

Figyelt kérdés

3 év után 26 és 29 évesen úgy döntöttünk, jöhet a baba, ezért a párom megkérte a kezem, és el is kezdtük szervezni az esküvőt. Ennek már 3 hete, de a párom "sógora", meg szűlei egyszerùen nem tudnak ezen túllépni, és egyfolytában bunkó megjegyzéseket tesznek a döntésünkre. Meddig kell ezeket tűrnöm, és mikor szólhatok vissza? Oké, hogy meglepődtek, de azért egy-két nap alatt mit nem.lehet azon feldolgozni, hogy felnőtt ember úgy dönt, végleg összeköti az életét?

És szó szerint azt mondják, bunkó hangsúllyal, hogy még mindig nem sikerült feldolgozniuk, meg túllépni a dolgon.


2016. okt. 5. 00:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így reagáltak. Ha fél éve lennétek együtt akkor valahol megérteném, de igy teljesen érthetetlen a reakciójuk. Nekünk viszonylag nagy lagzink volt. Megmondom őszintén ha tesóm bejelentené, hogy 3.5 hónap múlva férjhez megy, akkor meglepődnék én is. Talán meg is kérdezném, hogyhogy ilyen hirtelen. De biztos nem cseszegetném, hanem örülnék a boldogságuknak, hisz az a lényeg. Mondanám, hogy sz.arjátok le, de tudom hogy ez nem így működik, hisz mégis csak a családja. Borzasztó lehet, hogy nem tudnak vele örülni és így kell készülnie egy ilyen szép napra. Kívánom hogy bekéljenek meg, és ne rontsák el már a készülődés hangulatát se. Sok boldogságot kívánok.
2016. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmi gond az őszi lagzival. Általában olcsóbb és könnyebben megszervezhető, mert nyáron minden szolgáltató fullosra be szokott táblázva lenni. A nászút is olcsóbb (ha akartok menni) főszezonon kívül.
2016. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy számít e, de anyám is ugyan ilyen kretén volt, amikor kb egy hónapja bejelentették nővéremek az eljegyzést. Vagy öt éve vannak együtt, közel a harminchoz egy gyerek után. Anyám meg úgy meglepődott, hogy nem bírta magát tartoztatni, folyamatosan ott huledezett, hogy ugye nem mondják komolyan, csak szórakoznak, haj most mi lesz. Szóval nem vagy egyedül. Eb jól helyretettem otthon, de még így se fogta fel, hogy mégis mi volt a baj.
2016. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Milyen a viszonyod a családjával? Mert előfordul családokban hogy "szeretünk a szemedbe, hátad mögött utálunk, jópofi van mert épp te vagy a fiammal, de egyébként nem szeretünk, jó lenne ha nem lennél vele sokáig, nem neked szántuk" és most viszont összekötitek az életeteket, rájöttek hogy komoly a dolog és próbálkoznak tönkretenni. Van olyan család aki sose fogja elfogadni a döntést, tehát időben helyre kell tenni.

Ha ennyire megviseli a párod ez a helyzet jobb lenne jegelni őket, szólni hogy ha nem képesek elfogadni akkor meghívó vissza lesz, azt akarjátok ott látni aki osztozik az örömben, hátha ettől magukhoz térnek! Az én párom ezt tette mert az anyósomék elkezdtek szervezkedni durván a hátunk mögött, étterembe átszervezték a dolgot, szerencsére szólt a vezető nekünk, virágosnál is, szomszédokat hívott meg anyósom, kétszínűsködött, apósom mindent lehordott, meglépte ekkor hogy visszakérte a meghívót és közölte hogy akkor kapnak ha tudnak viselkedni, ha nem akkor nem lesznek ott (korábban se volt hű de jó a kapcsolatuk, nem ragaszkodik hozzájuk ugyanis oviban már bentlakásosban volt, középsulig koliban élt, ráadásul olyanba ahol havonta jöhetett haza 1x a nagymamaékhoz max, gondolhatod...), nagyon gyorsan meghúzták magukat erre, volt pár év nyugalmunk (létszámlimites volt az étterem, névre szólóan, az jöhetett be akinek volt meghívója), de a mai napig kétszínűek, ha kell valami nyalnak ezerrel, ha nem akkor minden amit csinálunk sz.r de persze ha hazamennek akkor visszahalljuk hogy vettek ők is pl vagy megcsinálták stb..

2016. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát, akkor sok más helyen se jobb a helyzet. Valószínűleg az van, hogy valamiért nem bírnak, vagy nem tudom.

Párom szeretett volna eljegyzést is, én a rövid idő miatt annyira nem, de végül is ellenemre sem volt.

Erre a családja beállított egy baromi drága kávéfőzővel ajándék gyanánt. A poén csak az, hogy én semmilyen formában nem iszok kávét, de még cappuccinot sem, és ezzel tisztában is vannak.

Szóval kaptunk egy kávéfőzőt, mint közös ajándék. :)

2016. okt. 15. 11:36
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja, a párom viszont nagy kávémániás. :)
2016. okt. 15. 11:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Teát nem lehet vele főzni? :D Már ha azt szereted. ;)
2016. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem lehet sajnos még azt sem. :DD

Valami 60 ezres kütyü.

2016. okt. 15. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!