Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 éves pasi vagyok. Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasi vagyok. Két problémám van, amiért azt hiszem sose találok feleséget.1. Minden álmom Las Vegasban esküdni, csak ketten.2. Nem szeretnék gyereket, és ahogy idősödöm egyre inkább ezt érzem, hogy nem kell. Van olyan, akinek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 09:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz =)
2010. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Vegasi esküvőbe én csak úgy mennék, bele, hogy utána itthon egy igazit is :P

Vegasban ugyanis nem érvényes, nem is lennék feleség, te sem férj...

Gyereket viszont nem akarok én se, nem hiszem hogy olyan ritka manapság az ilyen nő. Látod, ide si írtak elég sokan.

2010. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
69%
kimenni Vegasba vmiért, ami nem létezik... menj ki a Hortobágyra, és bámuld A Semmit :DDDDDDDDDD
2010. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel mi is úgy házasodtunk össze, hogy csak mi ketten voltunk (holott elég népes a rokonság), mert így akartuk mindketten. Gyereket sem szeretnénk, pedig már túlvagyunk a harmincon. Nálunk minden rendben, szeretjük egymást, tökéletes az életünk, és biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen nő.

Viszont, egy kis hang azt súgja nekem, hogy te egész egyszerűen félsz az elkötelezettségtől... :)

2010. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nem fél az elkötelezettségtől, hanem a házasságot mint fedőtörténetet használja... a külvilágnak el tudja mondani, hogy házas, de igazándiból nem az... ez tök gáz sztem. akkor inkább legyen felvállaltan agglegény vagy egyedülálló vagy élettárs!
2010. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Én benne vagyok. :)

Nem akarok gyereket, és jöhet Vegas is.

Csak annyi kikötésem van, hogy mindenféle szerencsejátékot ki kell majd próbálnunk amíg ott vagyunk.

25/l

2010. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
67%
Az az egészben a muris,hogy az illető feltett itt egy kérdést,szépen hagyott mindenkit kibontakozni,aztán ő szépen valamerre el is tűnt...:)
2010. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
48%

tegnap 10:12


Én veled értek egyet!! Minden álmom a nagy esküvő és a gyermekáldás! Az első nemsokára valóra válik!! :) :D

2010. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Vagyok vagyok, bocsánat, csak tegnap egész nap pörgés volt. Szóval köszi a reakciókat. Hát voltam már szerelmes, volt hosszú kapcsolatom is, csak valahogy úgy alakult, hogy véget értek. Páran írták itt, hogy OK a dolog, de nincs privát elérhetőség :) így nem fogunk tudni menni csajok :)
2010. ápr. 26. 14:43
 30/41 A kérdező kommentje:
Egyébként a Vegas-i esküvő érvényes itthon is egy honosítással, és nehezebb elválni mintha Mo-n esküdtél volna, mivel ki kell utazni ha válni akarsz.
2010. ápr. 26. 14:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!