Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 éves pasi vagyok. Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasi vagyok. Két problémám van, amiért azt hiszem sose találok feleséget.1. Minden álmom Las Vegasban esküdni, csak ketten.2. Nem szeretnék gyereket, és ahogy idősödöm egyre inkább ezt érzem, hogy nem kell. Van olyan, akinek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 09:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
41%

Jaaaaj, de jóóó, ez nagyon jó kérdés! Nekem már csak annyi kérdésem van, hogy nem szereted véletlen a fiúkat?? :) Mert akkor mehetnétek a Little Chapel-be és a gyerek kérdés is meg van oldva!!! :)


Amúgy viccet félretéve. Mi van akkor, ha elveszed a nőt (szigorúan a little chapel-ben) és utána hiába nagyon nem akartok gyereket mégis valahogy összejön. (szex gondolom mehet, nem?) Akkor elvetetitek? Nem kell egy kis "mini me"? Csak 5-10 év és már nem is fogod érdekellni, csak a haverok, tehát nem egy nagy pukk, nem kell az egész életedet feláldozni, és majd lesz aki virágot visz a sírodra. Nem utolsó szempont.

2010. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Hát én nemakarok gyereket de ha akarnék még én sem így állnék hozzá mint az utolsó! Azért az nem valami tárgy hogy jah egy-kettő elfér a házban mert poénos hogy ilyan mint én kicsiben... :O

Amúgy meg szerintem aki nem akar gyereket az nagyon vigyáz a védekezésre! Arról nem senki nem tehet hogyha védekezés mellett lesz terhes, mert egyik sem 100%! És nem hinném hogy ez a "nem akarok gyereket mégis összejön- elvetetem" olyan sokszor van mint pl, "nem védekeztem, buliba valaki megd*gott, direkt nem vettem be, beteg lenne a gyerek" stb esetek! Az esetek nagy részét az ilyenek teszik ki.

2010. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tok jo otlet a vegasi eskuvo:-))En is valami ilyesmirol abrandozok mindig.Sokkal jobb ilyenre kolteni a penzt, mint itthon meghivni egy csomo embert, akiket egy evben egyszer latsz kb.Akkor inkabb egy ilyen fantasztikus utazason mondanam ki az igent:-)Hat, a gyerektema az gaz, mert en szeretnek gyereket:-)
2010. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

13:59nek:

Hát nem Afrikában élünk, annak lesz gyereke, aki akrja, nem csak úgy jön az.

Hogy valaki visz-e virágot a síromra vagy sem az engem annyira, de annyira nem fog érdekelni, hogy csak na :)

2010. ápr. 27. 20:55
 35/41 A kérdező kommentje:

19:29:

Hát a gyerekkel tudod igazából legbelül az a bajon, hogy az egy nagy felelősség, amihez kell egy anya meg egy apa. Nem csak a születéshez hanem a felneveléshez. És ilyen világban amikor az embert otthagyja a gyűrűs menyasszonya szó nélkül, szóval egy ilyen világban tudod az ember rohadtul nem akar inkább gyereket.

2010. ápr. 27. 20:57
 36/41 anonim ***** válasza:
Én sajnállak téged. Heverd ki, lépj tovább, bulizz nagyokat, jön a nyár, aztán majd belebotlasz egy olyan csajba aki jól elkapja, aztán szevasz Vegas, szevasz felelősségnélküli gyerektelen világ. És azt hiszem, ez így van rendjén ;)
2010. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Hát úgy legyen, bár több mint egy éve volt ez amúgy, és még csak esély se merült fel, hogy bárki is változtasson a hozzáállásomon.
2010. ápr. 28. 09:49
 38/41 anonim válasza:

nem akarsz gyereket? Szerintem ez szuper, sok nő ilyen pasira vagyik, hala istennek nem vagyunk egyformak es nem minden ember abban latja elete ertelmet ha szaporodik.

szerintem tuti meg fogod talalni a hozzad illo partnert, nekem pl sikerult. :)

2010. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szija! 13:59 vagyok. Nemár, tényleg lelépett... sajnálom... :( Hát ehhez még idő kell akkor. Ne tervezgess szerintem. Kutyaharapást szőrével=csajozzál. Amúgy a férfiak az idő múlásával csak sármosabbak lesznek, ezt a saját vőlegényemen is látom, aki szintén 30 és most kezdi elveszteni a kölyök képét. Tudom közhely, de a jó oldalát kell nézni a dolognak, ha elment sokkal jobb, hogy most tette mint később. Megfogod találni az igazit, csak ne kattanj rá erre, hogy nem fogod mert akkor félő hogy belemész egy olyan kapcsolatba ami nem az igazi. És nem szabad nőellenesnek se lenni, mert nem mindenki csapott be, csak ő. Hát nehéz okosat mondani. Ez még vagy egy év lesz míg túl leszel rajta. A nagy szerelmekből az ember évekig lábal ki, tapasztalatból mondom. Aztán elfelejted szépen, és újra szerelmes leszel. Figyi voltak álmaid, de ezeket nem szabad feladni, mert még ugyanúgy teljesülhetnek, nem ő volt az igazi. Ragaszkodj az álmaidhoz, csak ne kattanj be. Az csak jó pasi lehet, aki Vegasban akar nősülni ;)

29/L

2010. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Ha jól értem, akkor itt valóban az a probléma, hogy egy nagy csalódás után változott meg a szemléleted a dolgokról. Meg is értem egyébként, de hidd el, tényleg az idő a legjobb gyógyszer, ne félj bízni a jövőben, és hidd el, vannak még rendes lányok, akik soha nem tennének veled ilyet :) Ha nem ragaszkodsz görcsösen semmihez, hanem csak éled az életed, ahogy jól esik, és nyitott vagy a világra, akkor lehet, hogy hamarosan találkozol valakivel, akivel bátran bevállalsz akár akkora nagy felelősséggel járó feladatot is, mint a gyereknevelés. Bár nekem is szimpi a 2 személyes esküvő gondolata, szerintem fog ez még változni benned is, attól függően, kit sodor utadba az élet. Fel a fejjel! Nem minden nő ilyen galád faképnélhagyó :)
2010. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!