Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívhatom azt a férfit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívhatom azt a férfit az esküvőmre, akivel volt 1 évig viszonyom?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyok együtt, nyáron esküdünk, de nekem még előtte volt egy viszonyom. Vagyis nem csaltam meg és semmi ilyen.

A férfival megmaradt a jó kapcsolat, szoktunk is néha találkozni, de akkor is csak sétálunk a városban. Neki is lett komoly kapcsolata és nekem is.


2016. okt. 17. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Meg.

Erről inkább a leendő férjedet kéne megkérdezned.

2016. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges konfliktuskeltésnek gondolom. Exeket nem igazán kéne esküvőre hívni. Egy pillanatra gondolj bele a párod helyzetébe. Neked hogy esne, ha meg akarná hívni azt a nőt, akivel előtted szexelt/barátnője volt?
2016. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég gáz meghívni olyat,akivel szexeltél.
2016. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Technikailag meghívhatod, persze, azt hívsz meg, akit akarsz, csak itt egyrészt szerintem kellemetlen lenne a jövendő férjednek is, másrészt a volt szerető szemében is úgy tűnhet, hogy felvágsz előtte. Én sem hívom meg az összes ismerősöm az esküvőmre, csak azért, mert jóban vagyunk, egyáltalán nem fontos ott lennie. Pláne az ilyen "szürke zónába" eső személyeknek.
2016. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túlzottan esküvőpárti, de ha, esküvőre kerülne sor, akkor minimalizálnám a meghívottakat.

Nehogy egy napra legyen mindenki fontos, akikkel alig találkozok és lehet, hogy később meg, el lesznek felejtve.

2016. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Meg. De te örülnél ha a vőlegényed meghívná azt a nőt akit előtted dugott?
2016. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem látom értelmét.


Nekem is van olyan exem, akivel jó viszonyban maradtunk, baráti hangulatban elbeszélgetünk, évente egyszer-kétszer találkozunk (nem titokban, a párjain is ott vannak), de az esküvőre nem hívtam meg.

Az esküvőn azok voltak jelen, akik nekem (nekünk) igazán fontosak, akikkel meg akartuk osztani életünk egyik nagy napját. Ezen az ilyen "régi jó ismerős" típusú haverok nem voltak jelen, sem részéről, sem részemről.


Ha el akartam volna hívni az exemet, akkor előbb azon kellett volna magamban jól eltöprengeni, hogy ő miért fontos nekem ennyire, hogy azt akarom, hogy jelen legyen.

2016. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meghívhatod, de szerintem felesleges és ha egy értelmes pasiról van szó, visszautasítaná a meghívást. Gondolom párod se örülne neki.
2016. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Primitiv, izlestelen lepes lenne.
2016. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
A páromnak tetszett egy lany, 2 evvel ezelott beprobalkozott nala, de nemet mondott. A gond az h mi is tervezzuk az eskuvot, es kozos ismerosunk az apja aki termeszetesen ott lesz a meghivottak kozott a felesegevel egyutt...es ki lesz ott? Hat a kedves leanyzo. Irrital a stilusa is alapbol, plusz h tetszett is neki, csak elrontaná a hangulatom (affektal, bekepzelt, olyan mint egy ribizli). Remelem le tudom beszelni majd rola h meghivja oket. En is ennyi erovel hivhatnek mondjuk ex szeretőt. Inkabb minusz egy ember mint rossz erzest kelteni a masikban..
2016. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!