Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik meghívni a tanúm párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik meghívni a tanúm párját, ha kb két hete járnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 21:18
 1/9 anonim válasza:
87%

Hát, a tanúd párja tökmindegy ha 24 órája is is találta el Ámor nyila.

Ez a tanúdnak szól, nem a párjának.

Ha nem egy botrányos személy, akkor nincs kizáró ok, a ceremóniára feltétlenül, de ha a tanúdat meg hívtad a vacsorára is, akkora oda is illendő.

De alapvetően a tanúdat kéne a témáról megkérdezni akár direktbe is, hogy neki mi a szándéka!

2016. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem beszéld meg a tanúddal, lehet, hogy ő sem vezetné "elő" a párját, annyira friss a kapcsolat.

Ha valakit tanúnak hívsz, csak vagy olyan bizalmas viszonyban vele, hogy megkérdezheted?

2016. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hívd meg mindkettejüket, legfeljebb a tanúd azt mondja majd, hogy nem. Így neked sem lesz lelkiismeretfurdalásod a későbbiekben, hisz te megtetted, hogy meghívtad őket, az már rajtuk áll, hogy hogyan döntenek.
2016. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi mindenkit párban hívtunk. Egy esküvő társas rendezvény, aki egyedül van, nem ismeri a többieket az unatkozik míg a többiek a párjukkal táncolnak, én a párom nélkül (és itt most tök mindegy, hogy mióta járunk) el sem mennék. Van ahol a szolgáltatók egy részének a feleségét/párját is meghívják, velünk is többször előfordult, hogy bár akkor még nem volt a másodfotósom a feleségem, ennek ellenére meghívták (most meg már alapból viszem, hiszen Ő is fényképez).
2016. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a problémám, hogy a barátnőm mindig max. egy hónapig jár az adott férfival. És nem szeretnék a szűk családi körben tartott(20fős) esküvőmön egy idegent. Csak egy vacsora lesz, amire találtam is neki társaságot, és ma hozta fel az új kapcsolatát. Nem mondta hogy szeretné hozni, de én sem hoztam fel neki. Igen, tőle kellene megkérdeznem, de semmi kedvem nincs meghívni az aktuális szerelmét, azért is tettem fel kérdésként, hogy illik-e meghívni. És nem pénzügyi okból nem szeretném meghívni, hanem mert egyáltalán nem szimpatikus. Ő a legjobb barátnőm, nagyon fontos nekem, csak a férfiaknál gyakran rosszul választ.
2016. okt. 26. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem a tanúd párját kell külön meghívni, hanem a tanúdat plusz 1 fővel és majd ő eldönti, hogy kit hoz vagy hogy hoz-e egyáltalán valakit.
2016. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
A meghívottak párját, kisgyerekét mindig illik meghívni.
2016. okt. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem hívnám meg. Minek, kb. együtt sincsenek, plusz marha kellemetlen ennyi emberrel összecsődíteni.


Ha már: lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, mégsem hívták meg az esküvőre, csak engem. Marha jó volt, amúgy... de az övék egy semmi kapcsolat.

2016. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg mindenkit párban illik hívni.

Sértő ha kikötöd, hogy nem viheti a párját, akkor is, ha még nincsenek régen együtt. Az iránta való tiszteletből.

2016. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!