Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Probléma van édesanyával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma van édesanyával, tönkre akar tenni?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok,6 eve parkapcsolatban elek.Edesanyam nem kepes geldolgozni vagy nem tudom elkepzelni mi baja van.Az a nagy gond edesanyam utalja az anyosom.Allandoan fikazza.Pedig nem is ismeri.Sok no orulne ha ilyen anyosa lenne mint nekem.Anyam azt hiszi iranyit minket,meg penzel minket,hogy en az anyosomnak mindent megveszek ot meg le se szarom.kulfoldon elunk 500 kmre anyamtol de rettegek.Jovo szeptemberben lesz az eskuvom.Mar megvan a datum levan foglalva a helyseg,vofely,zenekar....,szombaton anyam megint bekattant.A masik gond h edasanyam beteg gyogyszert szed melle alkoholista,nem iszik allandoan de a napi 1 boroskola lecsuszik,hetvegen megx hozza a baratnoje amikor 2-3 liter bort megisznak es a gyogyszerre a bor nem jo megoldas,teljesen megorul.mintha nem is ismernenk,uvolt,csapkod.engem is elmond indennek.most az anyosomat mondta el minden ku..vnak.ö nem fizeti ki az esküvöm amit nem akartam mert erre mar sporoltunk penzt.de ö ezt akarta.bejelentette h nem jön az esküvömre mert ö nem akar balhet az anyosommal.es ezt nagyon megfogom banni.sajnos az anyam barmire kepes.es nem tudom mit csinaljak?felek h tönkretedzi az esküvömet,h nekimegy az anyosomnak,aki sose bantotta sose mondott rosszat rola.anyam bekepzeli a dolgokat maganak aztan egyszer eldurran az agya?elmennek a rendorsegre de ugyse csinalnak semmit.anyammal probaltunk beszelni h ne igyon,menjen el orvoshoz de hiaba!!nekitamad az embernek.szoszerint nem varom rettegek a nagy naptol.es nem akarom lemondani az eskuvom anyam miatt.mert az a celja.mit tanacsoltok?tudjatok nem akarom hagyni magam de balhet sem akarok.csak felek h szegyenkeznem kell vagy akar anyam verekedni fog.az anyam de mar nem nezek ugy ra,tudom h sokan megkoveztek de mar nem birom h evek ota ez megy,egyszer normalis maskor meg en vagxok a rossz,meg az anyosom a szar.
2016. okt. 31. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el végig, de az anyukád komoly orvosi segítségre szorul. Egy pszichológusra, mivel nem tudja kezelni a dühkitöréseit és teljesen megértelek, h félsz, h mi lesz az esküvőn. Nagyon nehéz helyzetben vagy, de inkább jobb lenne anyukádat kihagyni az esküvőből mint azért ragaszkodni ahhoz, h ott legyen "mert az anyukád"... Nem éri meg a kockázatot, h tönkretegye a nagy napodat. Tudom, h örülnél neki ha jelen lenne, de ha addigra nem lesz normál, emberi szinten, addig ő ezt úgysem fogja tudni úgy felfogni.
2016. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak tudod arra is kepes h beallit az eskuvo kozepen aki ketep a ruhambol.ugyh barmit valasztok retteges lesz.vagy kerhetek rendori segitseget?a parom legjobb baratja rendor,o is ott lesz az eskuvon talan ha gaz van megtudja oldani.olvastam ilysn dolgokrol de a rendorseg csak akkor foglalkozik ilyen helyzetekkel ha mar ver folyik.ezt kell megvarnom?h vkinek baja legyen?ketsegbe vagyok esve.sajnos tenyleg orvos kene neki de o maga nem megy el igy meg nem tudunk mit tenni.eroszakkal nem vehetem ra.
2016. okt. 31. 07:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor beszélsz azzal a rendőr baráttal,illetve pár erős férfivel a vendégseregből,hogy figyeljenek erre. Valahogy ezt meg kell oldani,mert anyukád kicsit se normális.
2016. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a hugom 22 eves,dolgozik elakart koltozni otthonrol egy kis lakasba a varosba anyam fenyegeti ha elmer menni soha tobbet nem lepheti at a kuszobot melle meg is fogja olni ezt ilyenkor mondja amikor bekattan ,maskor normalis.az anyosom igenis hibazott az eleteben,megcsalta 15 eve a ferjet de bevallotta es viselte a kovetkezmenyeit,azzal jon h 2 megye kur...ja stb...Mintha anyam evekig nem jart volna felre amikor nekunk kellett apanknak hazudni h anyu tulorazik kozben meg hat gondolhatjatok hol volt,amikor a ficko vitt minket haza.egy munkahelyen dolgoztam anyuval anno,apunak azt kellett mondani h a munkatarsam hozott haza.megbgyerek voltam es otthon laktam nem volt mas valasztasom plussz feltem tole.allandoan azzal jon h o a rossz anya?ha tenyleg bedurranok elmndom en mit gondolok ki a jo a anya?es ettol is felek mert nem birom,nem akarok olyan lenni mint o.
2016. okt. 31. 07:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Jézusom! Anyukád teljesen nem tudja felmérni, h mit tesz és mondd! A húgod meg mielőbb költözzön és ne érdekelje, h anyukád kitagadja! Ha meg tettlegességig fajul a dolog, akkor azonnal hívni a rendőrséget!

Sajnos (én úgy tudom), h amíg a beteg nem vallja be magáról, h beteg, addig kényszerrel sem lehet elvinni orvoshoz...

2016. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért kell tartani a kapcsolatot egy pszichopatával? Komolyan kérdezem. Neked ez hol jó?
2016. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert felek h a hugomat fogja bantani.vagy elmegy az anyosomhoz aztan olyat csinal aminek szornyu vege lesz.mivel agyilag gond van nala es barmire kepes kepes nagykessel nekitamadni embereknek.annyira nem normalis.a tudejevel van gond,COPD-s az orvos nekem is mondta h van az agya nem kap eleg oxigent es amneziaja lehet.vszinu h iszik is ra,teljesen kikel magabol es elvetemult tud lenni.en ugyerzem ilyenkor olni is kepes lenne
2016. okt. 31. 08:34
 8/12 A kérdező kommentje:
meg persze mindennel visszatamad egyszer mondtam neki ha gyerekem lesz nem engedem h o vigyazzon ra.persze amikor unatkozik pumpalja hergeli magat ilyenekkel h o a rossz anya?es h o ezt erdemli a gyerekeitol?es ez faj neki stb...hiaba mondtam neki probaljunk mar normalid emberkent meglenni szepen megbeszeljük masnap felkel hergeli magat azzal hogy en miket mondtam es megint eldurran az agya
2016. okt. 31. 08:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj h segitsegre lenne szuksege probaltuk ravenni menjen el orvoshoz,de hiaba!mert o nem fog dilihazba menni stb... egyszeruen nem tudom mit tegyek h valtozzon,nekem menne h soha többet nem beszelek vele.de annak olyan következmenyei lesznek amit sztem soha senki se kivanna
2016. okt. 31. 08:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hívsz meg akit akarsz, akit meg nem hívsz meg, az nem tudja, hogy hol az esküvő/lagzi. Ne a szülővárosodba rendezzétek, ennyi.
2016. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!