Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezhet olyan, hogy fogyókúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy fogyókúra után kevésbé áll jól a ruha?

Figyelt kérdés

Kiválasztottam a ruhám, maximálisan elégedett vagyok vele, tökéletesen áll, nagyon szépen kihozza a formáim és áldón eltakarja/elnyomja, aminek eltakarva kell lennie. Tök jó, ugye ezzel együtt el is kezdtem a diétát, hogy ház azért mégis, esküvőről van szó, le kell fogyni tíz kilót, de ahogy mennek lefelé a számok a mérlegen és közeledik az esküvő időpontja, elkezdtem aggódni úgy kábé mindenen, így azon is, hogy mi van, ha a csípőig testhezálló ruhámban nem leszek olyan szép mínusz tíz kilóval. A próba és választás ideje alatt 62 kiló voltam, pont azzal a formával, ahol a derekam keskeny, a csípőm gömbölyű, és köldök alatt van/volt egy kis pocika (alapvetően ettől szeretnék megszabadulni- meg egyébként is, nászút, fürdőruhás/nyárias öltözékes képek, nem szeretnék mindegyikek hurkás hassal meg rengő sonkákkal megjelenni), amit viszont a ruha tök jól leszorított, így laposnak látszott a hasam oldalról, szemből meg az a fajta forma, amit a legtöbben a "tökéletes" címszóval szoktak ellátni, tehát nagyon szerencsés a ruhaválasztás. Na de, ha lefogyok, akkor nem tudok csak hasból fogyni, csökkenni fog a csípőm teltsége is, és akármennyire is széles a csont, ott a párnázottság az, ami vonzóvá teszi a formát.


Létezhet olyan, hogy mínusz tíz kilóval kevésbé leszek gömbölyded, és már a ruha sem fog jól állni rajtam?


Igen, tudom, bárcsak mindenkinek ilyen komoly problémái lennének az életben, én is ezt kívánom szívből, de most tényleg elkezdtem ehhez hasonló horderejű dolgokon parázni, és mivel még májusig van időm visszahízni is, ha esetleg nem tetszik a végeredmény, érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek-tapasztalatotok a kérdésben? Már azon túl, hogy hülyeségeken gondolkodom és találjak magamnak jobb elfoglaltságot.


2016. nov. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem esküvőre megyek, de végzős vagyok egy gimnáziumban és ezért nekem is esküvői ruhám lesz hamarosan. Nyár elején választottam ki a ruhámat. 172 cm vagyok és 65 kg voltam. Azóta 55 lettem. Tartottam tőle, hogy jaj mi lesz, hogyan fog állni, ezért kértem egy próbát még idő előtt. Hát hadd ne mondjam, tökéletes :) Előtte is azt hittem, de nem! Tényleg hihetetlen. Nekem igaz mindenhonnan ment le, de persze a hasamról is.

Igaz én edzeni járok és azzal fogyok, szóval én nagyon sokat formásodtam is. Más az amikor valaki fogyókúrával csinálja, de nem biztos, hogy rosszabb. De nekem a fenekem sokkal másabb (nagyon furcsa leírni, gondolom olvasni is :D), de tényleg. Ezért nem lehet általánosítani. Bár nem hiszem, hogy rosszabbul állna a ruha.

2016. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 10 kiló mínusszal nem hogy nem fog jól állni a ruha, egyáltalán nem lesz rád jó. Én is voltam 62 kilós, most meg kb 8-al kevesebb, szóval tapasztalatból beszélek: a régi ruhatáram felét minden probléma nélkül tudom hordani, de a többi érezhetően nagyobb egy-két számmal, mint én. Kétlem, hogy pont egy menyasszonyi ruha az előbbi kategória lenne. De persze lehet hogy ez pont az a fajta, amit lehet igazítani, igazából nem tudom.


Másik oldalról viszont májusig szerintem még bőven van idő váltani is, ha az a ruha addigra ne lenne jó. Szóval aggódni felesleges :)

2016. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A ruha igazítható, ezzel kapcsolatban megnyugtattak a szalonban. Azt viszont nem hiszem, hogy más ruhára át tudok térni, ha esetleg mégsem, mert elég népszerű szalonról beszélünk, ahol a ruha bérlési árának felét kifizettem már foglaló címén, más ruhára ez nem tudom, mennyire testálható át, főleg, hogy május már nagyon a szezon, ki tudja, pont aznapra, amikorra nekem kell, lesz-e valami hozzám illő/nekem tetsző ruha.
2016. nov. 21. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddz combra, popsira, járj el futni, bringázni. ;) Az izom (nem, nem fog ordítani, nem leszel olyan, mint egy testépítő) dokkal vonzóbb, mint a háj. Mindkettőnek lehet akkora térfogata, hogy homokóra legyél tőle, és az izom plusz előnye, h nem reng, mint a zsír, és nem is narancsbőrös. ;)
2016. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*sokkal xD
2016. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy konkrétan az esküvő előtt egy héttel kellett új ruhát választanom. Megtaláltam februárban az álomruhámat, csodásan is állt, le is foglaltam, majd mikor augusztus végén, esküvő előtt egy héttel mentem próbálni, mondta a szalonos nő, hogy sajnos ezt már nem tudja annyira bevenni, hogy szép legyen, hiába állítható a ruha. És én nem is 10 kg-t, csak kb 5-öt fogytam... Egy világ omlott össze akkor, de mégis sikerült másik ruhát választani, ami szintén szép volt. De neked kell eldönteni, hogy a későbbi karcsúság fontosabb, és vállalod a rizikót, hogy esetleg új ruha mellett kell majd döntened :) De akárhogy is legyen, sok boldogságot kívánok! :)
2016. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!