Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinjak azokkal a ruháimma...

Mit csinjak azokkal a ruháimmal amik nem jók, de megtartanám?

Figyelt kérdés
Nem rég rengeteget fogytam (több 10 kilot) és a teljes ruhatáramat kénytelen voltam lecserélni. De mivel nem csak pár kilorol van szó így egyetlen ruhám sem jó rám a régiek közül (a legkisebb méretű ruháim l-esek voltak,most meg xs,s kell) de van pár ruhám ami számomra nagyon kedves. Vagy azért mer valakitől kaptam, vagy csak úgy hozzám nőtt már és sajnálnám kidobni vagy elosztogatni őket, csak mert már nem jók. Nem kell különleges ruhákra gondolni van köztük egy-két drágább,márkás darab, dena legtöbbjük butikban vásárolt ruha. De a lényeg ami érdekelne: ha elviszem ezeket varrónőhöz be tudja venni a méretemre? Vagy ez függ a ruha anyagától, fazonától, méretétől stb? Vagy minden ruhát méretre tudnak igazítani? Bocsi ha hülye a kérdés.

2015. aug. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
tartsd meg
2015. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Biztos párat méretre tud igazítani, az attól függ milyen ruha. De el is adhatod őket, így te is keresel egy kis pénzt, vagy beadod valahova. Egyébként megkérdezhetem hogy sikerült ennyit fogynod? Kíváncsi lennék rá, ennyit kéne nekem is leadnom. :D
2015. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Varrónő tud segíteni. Vidd el.
2015. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágd szét őket kb. egyforma kockákra, aztán varrj belőlük takarót, ennél jobbat nem lehet tanácsolni. Nem gondolod komolyan, hogy az XL-es ruháidból be lehet venni annyit, hogy az S-es méretű alakodon jól álljanak?!
2015. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, de nem fog úgy állni mintha rád öntötték volna :D De értem, én is ilyen helyzetben voltam/vagyok, nekem szerencsére a nagymamám meg tudta csinálni a legtöbbet, egyedül a nadrágokat kellett kiselejteznem, de az egyberuhákat, blúzokat, szoknyákat is megcsinálta. Bár mondom, látszik, hogy így is nagyok rám picit, főleg az egyberuhák, de teszek bele övet, és lazább fazonúnak elmegy.
2015. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kettes: egy általam kidolgozott (nem épp kíméletes :D) diétával.....de ha érdekel leírom ;)
2015. aug. 2. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok függ a ruhán. Én 20 kilót fogytam, csak a régi nadrágjaim nem jók rám (a párom anyja igazítgatta őket közben), a pólókkal, blúzokkal ugye nincs baj :) S a régi, eleve kicsit nagy bugyikat kell kiselejteznem egyszer :) Felsőtestből szinte semmit nem fogytam, nem nagyon volt honnan, azért ez is számít (főleg melltartóknál, na ott semmit nem változott a méretem), bár az én lezser pólóimnál oly mindegy.

A fellépőruháim egyike összefűzős, ugyanolyan jó maradt, egy másik pedig elég egyszerű szabású bő szoknyás, nyilván át tudja szabni a varrónő, majd elviszem, ha még fogyok egypár kilót, ezúttal főleg hasból...

De bizonyos típusú ruháknak pontosan kell állniuk, s nehezebb velük. Meg kell kérdezni a varrónőt.

2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!