Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kell minden áron nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden áron nőket szervezni a legénybúcsúkba?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 17:01
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
16%

Pont azért amiért a leánybúcsún meg mindig ott virít a bőrtangás csippendéles a láncaival.


Ez ilyen szokás. Sokszor nagyon nem az "ünnepelt" akarja hane a plebsz akik ott lebzselnek. Legjobb példa a Simpson család egyik korai epizódja :D Az ünnepelt csak ül Homér-Lenny-Carl-Charlie stb. meg "élvezkednek" a látványon. Na jó, Homer zabál is.

2016. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
20%

#10


A táncos nem egyenlő egy prostituálttal. Sokszor semmi nem történik, max valamelyik haver viszi el a buli végén, a többi meg max. behazudja.

2016. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
40%

#6

Egyetértek, de még mindig nem értem, hogy amíg nem a te pasid vesz részt ilyenben, addig nem tökmindegy, hogy más hogyan és miért idióta? :D

2016. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
28%

#10: Miről kéne mentesíteni? Az alól mentesíti, hogy nem ő hívja. Általában nem is ő engedi be.

A táncosnő nem egyenlő azzal, hogy lefekszik a vőlegénnyel. Akinek ilyen jellegű félelmei vannak a legénybúcsú miatt, az gondolja át az eljegyzést és az esküvőt, mert hiányzik nála a kapcsolat alapja: A bizalom.

2016. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Ha az ember a tuzbe tenne a kezet a parjaert, ugy megbizik benne, akkor is ott vonaglik elotte a csaj ha meghivjak a buliba, max el sem mondjak otthon :D
2016. dec. 8. 17:41
 16/47 anonim ***** válasza:
90%
Bízok a páromban, tudom, hogy ha megjelenne egy ilyen csaj a bulijukban, akkor hazaküldené, vagy ő jönne haza. :D
2016. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem mondja el otthon, ott már gond van. Én szó nélkül elmondanám a barátnőmnek, semmi probléma nem lenne a dologból. Abból sem, ha a lánybúcsún neki srác táncolna. :D Senki sem fog egy tömeg ember előtt nekiállni dugni. :D
2016. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
93%

16-os, becsüld meg a párod, mert ritka mint a fehér holló! :)


Remélem egyszer én is találok egy 100%-ig hűséges fiút.

2016. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
93%
Aki akar, megcsal legénybucsús nő nélkül is.
2016. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
94%

Nem olyan gyakori ez, mint ahogy azt a nők elképzelik. :) Több ismerősömnek is volt mostanában esküvője, és egyikőjük legénybúcsúján sem volt sem táncos, sem prosti.

Ha az enyémre hívnának táncost(bár egyedülállóként ennek jelenleg nincs sok esélye), nyilván nem zavarnám el, bár eléggé zavarban lennék. Viszont semmi több nem lenne, mert ha valakivel esküvőt tervezek, akkor csak őt szeretem, őt akarom testileg is, így nem kellene félnie, hogy megcsalom. Bízni kell csak a másik félben. :)


30F

2016. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!