Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kell minden áron nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden áron nőket szervezni a legénybúcsúkba?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 17:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
41%
Akkor strandra sem menjünk? Ott is, ott a sok bikinis csaj, sokszor alig pár centire.
2016. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Miert azok tan tancolnak nektek meg vetkoztetheted oket? Fizetnek nekik a haverok hogy "gyertek tancolni"? Nem hiszem.

A strand meg a striptease nem ugyanaz. Fogalomzavarban ne szenvedjunk mar. :)

2016. dec. 9. 19:04
 33/47 anonim ***** válasza:
44%
Pontosan mi a probléma a táncoslányokkal? Mármint azon kívül, hogy önigazolást keresel.
2016. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ismerek pasit, aki eveken at csalta a nojet, mar menyasszonya is volt. Eleg volt neki ehhez egy buli. Disco. Feloltozott nokkel. Az se zavarta, hogy ismerosok latjak...marmint a vad smarpartit. Azt nem,ami utana volt, de tudom par notol, hogy volt mas is. Nahaaaaat. Remelem, megnyugtattalak...
2016. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

hát ez a 20-30-asok játéka.

40 felett már nem kell legénybúcsú.

2016. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég hallottam egy beszélgetést a buszon, mögöttem ült 2 srác. Egyik a vőlegény volt, másik az egyik haverja és a legénybúcsúról beszélgettek. A vőlegény mondta a haverjának, hogy mindenképpen találjon ki már az elején olyan feladatot, amiben összegyűjtik a mobilokat. Méghozzá azért, nehogy véletlen valamelyik haverja olyat fotózzon, amit nem kéne és másnap esetleg meglát a haver barátnője, aki meg továbbítja a menyasszonynak. Ennyit a legénybúcsúkról...
2016. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Na hat pont ez az..
2016. dec. 12. 16:49
 38/47 anonim ***** válasza:
45%
jaj, nem olvasom végig, hogy milyen válaszokat kaptál, de annak idején én is feltettem itt ezt a költői kérdést és kaptam hideget, meleget (többnyire hideget), mert a válaszolók szerint velem volt a baj, hogy zavart az, hogy a vőlegényem legénybúcsúján nagy eséllyel volt vetkőző lány. Én ezt rossz szemmel nézem. Állatias viselkedésnek tartom, alpárinak és semmiképp sem sugároz tiszteletet a menyasszony felé az, hogy a vőlegénye más nőket fogdos, az esküvő előtt. De itt nagyon sokan ellentétesen gondolkodnak erről és nem értik, hogy mi ezzel a baj...
2016. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos az enyémen nem voltak, de kis részben pótoltuk.


Szerintem pedig a legénybúcsún legyen még szabad, egyszer, utoljára, akár félre is lépni. (csak ne tudja meg senki)


Lánybúcsún ugyanez tilos ;)

2016. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
34%
stiptiz miért baj? az még nem szex és nem megcsalás.
2016. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!