Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a rövid menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a rövid menyasszonyi ruha csak magassarkúval csinos?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont vasárnap voltam megvenni a cipőt az esküvői ruhámhoz. Két cipő közül kellett döntenem, az egyik jobban tetszett, a másik kényelmesebb volt. A kényelem győzött, az esküvőmön szeretném jól érezni magam, és nem a fájó lábaim miatt szenvedni. Szóval szerintem ne foglalkozz vele, hogy mi "illik", mi "nem illik", csak érezd jól magad! :)
2016. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor azt hiszem marad a lapostalpú! :)
2016. dec. 21. 12:56
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Off lesz az eleje, de megkérdezhetem, hogy Te hol találtál rövid ruhát? Nekünk nagyon rövid lesz az esküvő, nem szeretném túlspirázni, és rövid ruhát szeretnék, olcsón. Ebay s varrónő között vacilálok, mert nem találtam korrekt áron sehol.

Én is magas vagyok, lapos sarkú lesz rajtam. Ilyesmiket nézegetek, csak pánttal: [link] Szerintem mindhárom gyönyörű, amit linkeltél. És egy dolgot ne felejts: ez a Ti esküvőtök, az a lényeg, hogy Ti jól érezzétek magatokat!

2016. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, még én is nagyon a kezdeti időszakban járok a tervezéssel, egyelőre nem néztem ruhákat élőben, csak az elképzelés van meg, milyet szeretnék. De én reménykedem benne, hogy a nagyobb menyasszonyi ruha szalonok tartanak rövid menyasszonyi ruhákat is! Esetleg ami szerintem még jó ötlet lehet, az egy elegánsabb alkalmi ruhaüzlet, Pesten elég sok van, ott nagyon szép rövid (és hosszú) estélyi ruhákat láttam már, ami szerintem esküvőre is tökéletes lenne. Nem olcsók, 30-50 ezer ft, de egy esküvői ruhához képest az, és tényleg gyönyörű minőségi ruhákat lehet találni. :)

Egyébként nagyon tetszik a cipő is, amit linkeltél! :)

2016. dec. 22. 15:34
 15/15 anonim ***** válasza:
175 centis magassággal és vékony alkattal az ilyen ruha lapos cipővel is csinos tud lenni. De őszintén szólva, a magas, vékony, hosszú lábú lányokon kb. egy kukászsák is jól tud állni. :D
2016. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!