Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg lehet szervezni 3-4 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szervezni 3-4 hónap alatt egy esküvőt? Még szeptember előtt szeretnénk megtartani. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Önkormányzat, majd templom keresés és utána az étterem? És miket kell még ezen kívül elintézni? Gondolok itt meghívókra, fodrász...stb.
2010. máj. 2. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pertsze, hogy meg lehet szervezni. Mi is meg tudtuk. De mi nem szezonba terveztük, hanem februárra tettük...


Ha szeptember előtt, azaz a főszezonban, és ráadásuljó helyen akarjátok tartani a lagzit, akkor lehet, hogy már elkéstetek kb egy évvel. A jobb helyeket ugyanis gyakran egy évre előre lefoglalják. Tavaly augusztusban a lillafüredi Palotaszállóban már nem volt időpont idén augusztusra, csak pénteki...


Mindenképpen először éttermet keressetek, majd utána nayakönyvvezetőt, csak ez után foglaljatok fotóst, videóst, fodrászt stb. Hogy mi mindent kell elintézni, az igénytől függ.

2010. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem először legyen meg a dátum.Utána pedig a helyszín kiválasztása.

Szerintem írjátok le egy papírra,hogy mit is akartok az esküvőtökön,azaz,hogy milyen legyen és ehhez mit kell tenni.Pl.:meghívottak listája,rokonok elhelyezése,Meghívó kiválasztása,ezek elküldése.

2010. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Nekünk március végén volt tavaly az eljegyzés, és szeptember első hetében házasodtunk. 120 fős lagzink volt. Az első tényleg az legyen, hogy időpontot kértek, és lefoglaljátok, amit kell. Az éttermet, zenészeket, vőfélyt. A többi már csak részlet. A meghívókat, ha csináltatjátok max. 6 hét alatt egy normális cég meg kell, hogy csinálja. A fodrász, kozmetikus miatt meg nem kell aggódni, tuti lesz hely. Sőt én a ruhámat is viszonylag hamar, a 2. helyen megtaláltam, és kb. egy hónappal az esküvő előtt mentem kiválasztani. Még nevettek is a szalonban, hogy nem vagyok egy szívbajos menyasszony!:) A párom öltönyét csináltattuk, és az is kész lett kb. 3 hét alatt.
2010. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi novemberben találtuk ki h legyen lagzi és április 22-én esküdtünk 4évvel ezelőtt. 240 személyes lagzit szerveztünk meg, de nem volt egy nyugodt percünk se a lagzinkig. az is sokat számít h vidék vagy város....de a jó vőfély és jó zenekar necces h van szabad főszezonban....sok sikert a szervezéshez
2010. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Időpont, étterem, zenekar, vőfély, ruha, cipő... stb., fodrász, sminkes, manikűrös, fotó-videó (nehéz találni), dekoratőr (ha kell), virágos, torta, meghívók.
2010. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi 2 hónap alatt leszerveztünk minden(igaz mi akkor döntöttük el h lesz esküvő).mondjuk nálunk nem volt vőfély,zenekar,étterem,volt polgári és egyházi is egyaránt,meg még keresztelö is.mi mindent házilag(kivétel ruha,fodrász,smink)oldottunk meg.fényképész nem volt,hanem a családtagok fényképeztek.de szerintem simán le lehet szervezni 4 hónap alatt az egészet.

sok boldogságot

2010. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, mi 1 honap alatt szerveztük meg, mert halogatos tipusba tartozunk mindketten. Mondjuk rengeteg idegesség volt, hajnalban jártunk táncórára, egész nap rohantunk. 4 kilót fogytam a 49 ből. De nagyon szépen sikerült, hibátlanul! A bazilikában volt, sok egyforma gyönyörű rucis koszoruslánnyal, virág és szappanbuborékesővel, pillangókkal, hajnalig tartó mulatsággal. mondjuk a ruhám az egyetlen, amit már fél éve elkezdtem varratni. A kilók sajna visszajöttek gyorsan :(
2010. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szertartás, és az étterem az első! Azaz előtte ki kell találni hány fős lesz! aztán milyen stilusu legyen, mert ez alapján megy a ruhák, (nem csak a tiétek, nálunk a koszoruslányok-fiuk valamint a szülők is összeöltöztek, arany-fehérben voltak!) diszitések, virágok autó... nterneten gyorsan ki lehet keresni mindent!
2010. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Szívesen adok meg elérhetőséget !HA nem veszed sértésnek!Mikor lenee pontosan?
2010. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, bár nekem csak polgári lesz az idén, nagyon egyszerű szertartás a szűk családi körrel. :)

Mi a hivatallal kezdjük, majd megyünk arany karikagyűrűt venni (eddig mindkettőnknek ezüst volt), utána intézzük a kaját, a csokrot, ruhát. A meghívókat én magam intézem, saját készítésű lesz. :)

Én utoljára hagyom a kozmetikust és a fodrászt, annak elég ha két héttel szólsz előre, esetleg három. :)

2010. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!