Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zenekarokkal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenekarokkal kapcsolatban valakinek van jó ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy szeretettel fogadnék tőletek ajánlásokat, ötleteket zenekarokkal kapcsolatban. Utánanéztem néhány csapatnak, de a legtöbbjük horror áron vállal fellépést (200.000+ felfelé van az alapár) és kicsit kétségbeestem, mert ennyit azért nem szeretnénk fizetni...


Békés megyében lesz a lagzi augusztus elején. 80 fővel számolunk, így azt gondolom nem feltétlenül "kell" nagy zenekar, mert nem leszünk olyan sokan, viszont azért nem is egy laptopos dj-t szeretnénk...


Szóval bármi jöhet, amire azt mondjátok, hogy szerintetek jó! :) Nevet, elérhetőséget ha kapok, nagyon megköszönök! :) BUÉK! :)



2017. jan. 1. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

SMS Bandi.

Keresd fel.

2017. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szalai band. [link]
2017. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A miénk 185 e volt Pécsen. Azért ha azt nézzük hogy délután 4-től hajnali 5 ig ott voltak, és ez az összeg 5 felé osztódik... Ennél olcsóbban jó zenekart találni szerintem nagyon nehéz.
2017. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól hangzik! Kik ők? :)
2017. jan. 1. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a jobb esküvői zenekarok 200e Ft környékén kezdődnek, de ez még bőven nem a horror ár kategória, a komolyabbak simán megközelítik vagy át is lépik ennek a dupláját. Ugyanez igaz a fotósokra, filmesekre is. :)
2017. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen tudok róla, de pont ezért, mivel a vőfély is elég nívós, mi is Budapesten élünk, a vendégek elszállásolása sem két forint lesz (a fél rokonság pestről érkezik), a fotósra is komolyabb összeget szánunk, így számunkra sok a 200.000ft feletti összeg, nekem már ez is horror! :)


Egy kevésbé ismert, jópofa, vidám kis együttesnek örülnék, akik jó hangulatot tudnak csinálni...:)

2017. jan. 2. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom a pároknak, hogy fontossági sorrendben haladjanak, de amin árban kompromisszumot kötsz abban sajnos minőségben is kompromisszumot kell kötnöd. Amiről írsz, az sajnos kb. ennyibe kerül. Ebben semmi horror nincs, ha azt veszed, hogy nagyon drága hangszerekkel és hangosítással (esetleg fényekkel) dolgoznak tíz-tizenöt órát négyen, hétvégén stb...
2017. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, hogy mi a fontosabb. Hiába istenkirály a vőfély ha sz.ar a zene, akkor oda az egész.
2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megvan a zenekar! :) Békés Band! 3 fős, és nagyon korrekt áron vállalták. Demó alapján bejön az énekes hangja, és aki ismeri őket, mindenki ajánlotta, szóval most nagyon boldogok vagyunk...:)
2017. jan. 5. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól hangzik! Sok boldogságot! :)
2017. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!