Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok, megsértődhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megsértődhetnek a rokonok ebben az esetben? Bunkóság, ha így tervezzük az esküvőt, vagy senkinek semmi köze hozzá, mert ez a saját életünk?

Figyelt kérdés

Újdonsült menyasszony vagyok, a párommal az esküvőt teljes mértékben mi ketten akarjuk finanszírozni, nem fogadunk el semmit a szüleinktől, mert ők sincsenek eleresztve, meg mi ezt mindig is így terveztük. Ahogy számolgattuk, hogy kb. mennyiből jöhet ki egy esküvő (60-70 fővel), eldobtuk a sapkánkat. Pedig csak a közelebbi rokonokat számoltuk bele.

Felmerült bennünk, hogy akár az is lehetne, hogy elutazunk egy szép helyre külföldre, és ott tartunk egy két tanús esküvőt. Tengerpart, vagy valami ilyesmi.


A párom szerint a testévrei tuti hogy meg lesznek sértődve. Innen merült fel bennem, hogy a rokonok mit gondolnának, ha megtudnák, hogy mi ezt így akarjuk, így házasodunk.


Mi a véleményetek? Bunkó, magunknak való emberek lennénk ettől? Az én személyes véleményem, meg a páromé is, hogy ez mindenkinek a saját döntése, saját élete. Ettől függetlenül azért szívesen meghallgatnám mások véleményét.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. jan. 1. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha elmentek kettesben, akkor csak a kaja költségeit tudjátok megspórolni, ami 600-700ezer ft. Mert ruha pl ugyanúgy kell, ha ott nem fontos a fotós, akkor ide is minek, ... szóval amilyen szolgáltatót/szolgáltatást ott nem fogadnátok, azt ide sem kell, ha itthon tartanátok. Az ottani költségek (akkor már ott töltötök pár napot) + honosíttatás miatt sztem jó, ha 2-300ezret tudtok fogni ezen. Ennyiért nekem nem érné meg. Szóval szerintem pénzügyileg nem alátámasztható a dolog. Az más, ha erre vágytok, akkor hajrá, legyetek boldogok, biztosan gyönyörű lesz!
2017. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen viszont nekunk nagy lagzink olt ezert naszuton nem voltunk. Nem volt mibol. Lehet hogy a kerdezo inkabb a naszutat valasztana es akkor megis sporoltak.


Szerencses akinek mind a kettore van penze de a legtobbeknek nincs. Nekunk 100 ezer ftunk maradt. Elmentunk a nagyszuleim nyaralojaba a Tiszahoz.

2017. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem mindent egybevetve nem sokkal olcsóbb külföldre menni tengerparti esküvőre, mint itthon egy 50-60 fős..

Ha itthon olcsót akartok, akkor legyen hétköznap és csak egy vacsora lagzi nélkül. És igen, szerintem kicsit bunkóság kihagyni ebből a szűk családot (hacsak nem valami nyomós indok van), főleg hogy gondolom a tesók is meghívtak (vagy meg fognak hívni) az ő esküvőjükre...

2017. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!