Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Masodszorra is feher ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masodszorra is feher ruha?

Figyelt kérdés
Elvalt vagyok 7 eve, de 3 eve uj kapcsolatban. Most szoba kerult az eskuvo,es a parom csak feher ruhaban tudna elkepzelni. Neki meg nem volt felesege. Kulfoldon elunk,itt is tartanank az eskuvot, a szuleimen es a fiamon kivul nem is lenne mas ott az en reszemrol. Szerintetek illik a feher ruha megint, vagy nem?

2017. jan. 22. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Hat, ha azt nezzuk kb. egy atlagos mennyasszony se vehetne mar fel a feher ruhat, hiszen nem szuzek altalaban. Viszont en masodjara nem vennek. Onmagam kiparodizalasa lenne a szamomra. Inkabb keresnek valami szep arnyalatu ekrut.
2017. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt szeretnéd, akkor legyen az.
2017. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma volt egy ilyen beszelgetesem a baratnoimmel,szinten elvalt vagyok,szinten uj kapcsolatban,szinten kulfold,itt 2 gyerek.Azon nyavogtam nekik hogy nem illik,mit szolnak,megiscsak masodik,szivem szerint 2 tanus lenne nulla felhajtas,megiscsak 2gyerek,megiscsak 30+ vagyok, nagyon visszafogottnak ILLENE lenni.Aztan jott a baratnom azzal h (nem rohogni) Charlottenak a Szex&Nyban is ez volt a dilemmaja,de o vegul azzal indokolta hogy: miert ne oltozne ugy ahogy szeretne,ha o masodjara talalta meg az Igazit.Na mar most en nem igazan hiszek ebben az Igazi dologban,fogalmam sincs mi lesz velunk 10ev mulva,DE szoget utott a fejemben hogy ha a parom szemszogebol nezzuk,neki 1.lesz, jo lenne egy olyan menyasszony melle,akit erdemel,akitol leesik az alla abban a ruhaban es nem illendosegi kerdest csinalni ebbol.Szoval ugy oltozz fel ahogy NEKTEK jo es ne foglalkozz senki massal,a parodnak,a fiadnak te leszel a leggyonyorubb:)
2017. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az előző írta. Ne az exedre gondolj, hanem a leendő férjed mellé állj igazi menyasszonyként, hiszen ő is ezt akarná, nem pedig egy olyan ruhát, ami múltadra emlékezteti. Hiszen ez a jövő. A múlt már nincs.

De a te döntésed.

2017. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fehér ruhának semmi köze a szüzességhez vagy a tisztasághoz. Valamelyik uralkodónő felvett egy fehér ruhát és divatot teremtett.Addig a legszebb ruhájukban (általában népviseletben) házasdotak a nők. Nyugodtan viselj amit szeretnél! Ez a Ti napotok!
2017. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a velemenyeteket! Megprobalok nem torodni a "kozvelemennyel", es csakis a paromnak (na es magamnak ) tetszeni :)
2017. jan. 22. 23:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Illik vagy nem illik, senkit nem érdekel. A fehér ruha egyébként is csak néhány évtizede számít "az esküvőinek". Ha ti fehérben akarjátok, akkor legyen abban.
2017. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan! :) Ma már messze nem a szüzesség és a tisztaság jelképe, egy szép ruha ami divat. Van pl aki alapból nem választ fehéret, mert neki nem tetszik és pff nincs semmi baj azzal, a lényeg hogy nektek legyen emlékezetes, örömmel gondoljatok rá, ne az legyen hogy uhh bakker azért nem vettem fel mert nem illik.. Nehogy! :)

Ráadásul tőle ne foszd meg azt a jót, hogy így láthasson!

Akit ez zavar, hogy te így érezed majd jól magad, én lehet nem szívesen látnám azon a napon amikor az örömünkön kellene osztozni, ha csak pofákat tudna hozzá vágni.

2017. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetnél fel fehér ruhát? Én a helyedben felvenném, de nem a megszokott, díszes menyasszonyi ruhát, hanem valami egyszerűbb, elegánsabb fazonú estélyit.

Azt vegyél fel, amit csak szeretnél! Ti döntsétek el, ne a rokonság.

2017. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán vehetsz fel fehéret, vagy árnyalatait. Én viszont másodszorra már nem vennék fel habos-babos ruhát, de az én vagyok. Inkább valami elegáns ruhát, estélyit, kosztümöt, ami a személyiséghez passzol.
2017. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!