Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az a jegyes fotózás? Mire jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a jegyes fotózás? Mire jó?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
esküvői előtti fotózás a jegyespárról
2017. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő előtt elmentek, mint jegyesek, és profi képeket csinálnak rólatok. Sokan ezeket a képeket küldik körbe a "save the date" jellegű üzenetekhez.


Egyébként arra pl jó, hogy ha ugyanaz a fotós csinálja, mint aki az esküvőn is lesz, akkor megismeritek, a nagy napon már legalább ismeritek egymás habitusát, elképzeléseit, egy stresszfaktorral kevesebb. A jegyesfotózás általában kötetlenebb hangulatú, lazább esemény, ha valaki kedveli az ilyesmit, akkor nagyon jól érezheti magát közben.


Én a magam részéről egyébként plusz egy lehetőségként tekintek rá, amikor mindenféle kínos kérés nélkül profi képek készülnek rólunk a párommal. Nagyon kevés közös képünk van, azok legtöbbje is csoportkép, mert mindketten olyan kis nyomik vagyunk, hogy nem merünk/akarunk másokat megkérni, hogy lőjjenek már rólunk fotókat, a szelfizésben meg elég bénák és gyakorlatlanok vagyunk.


Fiatalon, szerelmesen, ragyogó szemekkel szerintem ez egy tökéletes kis "kifogás" ilyen képek készítéséhez.

2017. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Felöltöztök szép esküvői ruhába (vagy az esküvő napján csináltatjátok), és lefényképezgetnek titeket mindenféle beállított pózokban, atomszerelmes, ködös tekintettel. Hogy mire jó, azt nem tudom, van, akik szerint ez nagyon szép, szipi-szupi emlék meg minden...

Én a hátam közepére sem kívánom, de nekem pl. arra lesz jó, hogy a páromat boldoggá tegyem vele. :)

2017. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Eljegyzés után, esküvő előtt fotóznak.

Mire jó? - még több pénzlehúzás, de lehet vele villogni facen...

2017. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó, hogy az esküvőn már ne legyen olyan idegen a fotós és az hogy fotóznak/ pózba kell állni. Mi a jegyesfotózás előtt nagyon izgultunk mert azelőtt nem volt részünk ilyenben. Kicsit feszélyezve éreztük magunkat mindketten. De aztán tök jó móka volt. Az esküvőn pedig már tök lazák voltunk fotózáskor. Előtte én is új divatbaromságnak gondoltam, de tök hasznos volt.
2017. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekünk pl a fotós csomagban benne van

legalább megismerjük a fotóst, nem lesz olyan feszült az egész helyzet

2017. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az animációs kisfilm remekül elmondja: https://www.youtube.com/watch?v=8T8cVarjsa8
2017. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

arra, hogy a fotós többet kérhessen a szolgáltatásáért, de pl. arra is alkalmas, hogy feltöltsd a képeket a fészbukra és a bunkóbb ismerősök, akik nem lelkendeztek eléggé az eljegyzés hírére, lehetőséget kapjanak, hogy valamicskét bepótoljanak ebből :)

(ok, a komoly válaszom: az égvilágon semmire sem jó)

2017. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mi a fene ***** válasza:
Emléknek,hogy legyen képetek, még az esküvő előtt. Sztem régen is fényképezkedtek eljegyzésen, csak nem csaptak körülötte akkora hű-hót.
2017. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!