Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy olyan "barát" esküvőjére, aki?

Figyelt kérdés
Szóval, elmennétek egy olyan "volt barát" esküvőjére, akivel régen nagyon jóban voltatok, de az élet külön utakra terelt titeket, már vagy 2 éve nem beszéltetek vele egyáltalán? Egy közös baráthoz jött neked is meghívó az esküvőjére, de ez a közös barát sem beszél gyakran az említett emberrel, csak évente 1-2 alkalommal online. A párod nem tud elmenni veled valószínűleg. Messzire kéne utazni, de a meghívó szerint az utazást, szállást intézik. Nem tudni még, hogy fizetik-e ezeket, vagy csak segítenek lebonyolítani, és mindenkinek magának kell állni, vagy sem. Kb 800 km-t kéne utazni.

2017. febr. 20. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egészen közeli barát esküvőjére mennék el, régebbiekre biztos nem. Minek?
2017. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el
2017. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy. Alapból azt sem értem, miért hívott meg téged, az esküvő nagy pillanat, oda azért tényleg az van meghívva, aki fontos, nem egy több éve nem látott, régi barát. Ha már a pár nem gondolta ezt át, akkor megtenném helyettük: Semmi keresnivalóm ott.


És őszintén? Nem fektetnék időt, energiát, pénzt olyanba, ami engem nem érdekel, nekem nem fontos. Egy régi barát pedig, akivel sosem beszélek, nem az.

2017. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elmennék, de nem vagyok annyira buliba meg közösségbe járós.
2017. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
*Ja de amúgy lehet tökre véletlen is , hogy elsodort benneteket az élet, és újra szeretné éleszteni a kapcsolatotokat, mert amikor sokat mászkáltatok, akkor nagyon szeretett téged,és még lehet simán most is; csak véletlenül alakult úgy, hogy nem törődtetek egymással; mert elrohant mellettetek az élet az idő; és amúgy hogyha nem mész, akkor szerintem jelezd neki mindenképp, hogy nagyon kedves, hogy gondolt rád, és nem szeretnéd megbántani, de bocsi,de nem szeretnél menni, és boldogságot kívánsz nekik és ennyi elég. Vagy hogy már rég beszéltetek, és úgy érzed, hogy már eltávolodtatok egymástól, de ettől még amúgy szerintem simán szerethet, hát meg is hívott akkor jelentesz neki valamit, sőt, annyit, hogy meg is hívjon, szóval szerintem szeret, csak nem úgy alakultak a dolgok, elsodródtatok.
2017. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő költözött külföldre.
2017. febr. 20. 20:04
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor nem azért szakadt meg a kapcsolat, merthogy utálna. Amúgy hát külföldön tartja hát nem tudom.
2017. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem beszélek vele, szabadnapot kell kivenni, párom nélkül kell menni, sokat kell utazni, vadidegenekkel kell jópofizni. Ha ő rendezi a szállást, minek hív meg ha nem is beszélünk, én meg nem biztos, hogy erre szánnék pénzt.
2017. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!