Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Terhes vagyok, miért szajkózzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, miért szajkózzák az esküvőt?

Figyelt kérdés

Össze szeretnénk házasodni, ez tény, de a párom még meg sem kért, és a baba összejött most. Minden rokon, ismerős ezt kérdezgeti, hogy akkor most gyorsan egybekelünk, mire a válasz NEM, mert nem a gyerek miatt szeretnénk, hanem kettőnk miatt, amikor mi ketten úgy döntünk.

Nem akarjuk (főleg én) azt hallhgatni, hogy csak a gyerek miatt vett el.

Nem természetes ma már, hogy időnként később van az esküvő? Mit kell ezen annyira megbotránkozni? Anyósom még azt is mondogatta, hogy hát végül is ugyanolyan unoka lesz így is, így is szeretni fogják, mintha ez kérdéses lenne, meg győzködni kéne róla.

Idegesítő már. Szerintetek ennyire furcsa dolog, ha előbb jön a gyerek? Mert én azt hittem, ez ma már teljesen hétköznapi dolog, és most eléggé rosszul esik a sok nyektetés.



2017. febr. 28. 18:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt megértem hogy nem akarsz nagy hassal házasodni, mert az megint csak azt sugallja, hogy a gyerek miatt... De azt írtad, kettőtök miatt szeretnél házasodni. Akkor nem értem, miért kellet előbb gyerek? Akkor már nem kettőtök miatt lesz...
2017. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!