Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolnátok ha a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha a menyasszony nem akar menyasszonytáncot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akartam és ebből hatalmas családi vita lett, hogy mit képzelek magamról, meg, hogy mit gondol majd a rokonság...


Végül belementem, de utáltam minden percét...


Ami meg így összejött pénz, odaadtuk a szülőknek...


Mivel pont ez a pénz volt az ami zavart a dologban és mivel, utálok táncolni is.

2017. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem mindenhol van.
2017. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony kiváltsága az ilyesmit eldönteni. Ha a vőlegény nem bánja, más ne kössön már bele.
2017. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
5%
Azt, hogy botlábú és balfék. Ilyen nőt el sem vennék.
2017. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Azt hogy kit érdekel?
2017. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
En sem akarnek. Az en eskuvomon pedig az van, amit en akarok. Akinek ez nem tetszik, az ne jojjon el, nem igazan hatna meg, ez az en napom, nem az ovek.
2017. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy az ő dolga. Elvileg az ő legszebb/legjobb napjának kéne lennie, neki és a vőlegényének kellene a legjobban éreznie magát, szóval itt nem a menyasszony lenne a bunkó, ha nem akarná, hanem azok akik erőltetik. Akinek meg nem tetszik az így járt, ha nem bírja feldolgozni akkor nyeljen karót, ne jöjjön el, vagy házasodjon ő össze, vagy menjen másik esküvőre. Anélkül is lehet jó lagzit csinálni, nem kell görcsösen ragaszkodni a hagyományokhoz, minden ember más. szerintem a #4-es válasza csak egy erős szarkazmus volt, de ha nem, akkor közlöm, hogy én meg nem mennék hozzá egy ilyen bar0mhoz. :))
2017. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Mi az a menyasszonytánc ?
2017. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
semmit. ő dolga. én se táncolnék, mert nem tudok, nem akarok, nem érezném jól magam.
2017. márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%
Végre egy menyasszony, aki nem meggazdagodni és lakást venni akar a rokonságról lehúzott sápon.
2017. márc. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!