Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért az esküvő előtt akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az esküvő előtt akar lefogyni minden menyasszony?

Figyelt kérdés
Tudom, jól akarnak kinézni a nagy napon, de szerintem elég vicces, hogy előtte nem érdekelte nagyon a súlya, és nagy részben az esküvő után ugyanúgy visszahíznak.
2011. márc. 2. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
mert sokan látják öket
2011. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
20 év és 3 szülés után hadd nézzenek boldogan az esküvői képekre, h lám, milyen jó nő voltam... meg szerintem reménykednek, h a férjük így látja őket x év múlva is...
2011. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert ők lesznek a középpontban sokan látják őket és jól akarnak kinézni :) Meg a képeken is jól szeretnének kinézni.
2011. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy azok képek. Ennyi erővel photoshop programot is bevethetnének.

Nekem ez valahogy hazugságnak tűnik, nem olyannak mutatják magukat, mint amilyenek valójában.

Tisztelet a kivételnek, aki nem hízik vissza, és továbbra is figyel magára.

2011. márc. 2. 20:45
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én általában meg sem ismerem az esküvőn a menyasszonyokat, és csúnyának látom őket, mert ha amúgy szépek a mindennapokban, az esküvőn valami teljesen mást mutatnak, ami nem illik a képbe.

Amúgy lehet, hogy azért fogynak, hogy ne kelljen fizetni a ruha átalakíttatását. De leginkább azért, hogy a képeken és a rokonság emlékeiben ez maradjon meg.

2011. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Az álomruha miatt. A vékony nők számára nyilván szebb ruhák készülnek, mint a ducik számára, ez ilyen egyszerű.

Amúgy meg szerintem sokkal kiakasztóbb az, ha valaki alakformáló bugyival meg alakformáló harisnyával/hasfogóval stb-vel megy pasizni.Az nem csalás? Ha a pasinak nem jönnek be a husilányok, az első este után úgyis lepattintja, hacsak addig nem szeret bele annyira, hogy ne érdekelje. De akkor is csalás...illetve semmi értelme. Az persze megint más, ha azért veszik fel, mert a mindennapokban jobban akarják érezni magukat és békében akarnak lenni a tükörképükkel ;)

Üdv,


Egy duci lány, aki tuti fogyni fog az álomruháért

2011. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Fogyni nem fogytam az esküvőmre, de a miederbe belevarrattam fél kg szilinkonbetétet, így olyan csöcsös lettem, amilyen maximum egy jó kis műtét után lehetek csak :)

Férjem meg örömmel bólogatott, hogy jó a látvány :)

2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert alapból nincsen akaraterjeük arra, hogy lefogyjanak, vagy ha már elfogynak, megtartsák a súlyukat, de jól akarnak kinézni... csak azt már nem teszik meg, hogy életmódot váltanak. Viszont az esküvő mindenkinek az emlékezetében megmarad, a képek örökek (jobb esetben), így megmarad az az illúzió, hogy így fognak rájuk emlékezni, és hogy anno milyen jól néztek ki. Meg persze a bemutatás a többi nőnek...


Ezt egyébként egy olyan túlsúlyos lányként írom, aki max. akkor fogyózna az esküvő kedvéért max., ha a kinézett álomruhából csak egy mérettel kisebb van :D. (egyébként mozgok, és igyekszem egészségesen enni, szval nem a folyton zabáló, tespedő fajta vagyok :D).

2011. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem fogyóztam.
2011. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is a ruhám miatt kell.Meg lett véve 2 éves,hogy férjhez megyek,de másképp alakult.Akkor 38as méretet vettem.Nem voltam akkor se nádszál,de kövér se.5 kiló van rajtam,de az hol pluszban,hol mínuszban az eredeti súlyomhoz képest.Szóval csak 5 kilót kell fogynom.Az senkinek se fog feltűnni és a ruha kényelmesebb lesz.
2011. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!