Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolnátok ha a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha a menyasszony nem akar menyasszonytáncot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 18:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%

# 20: Esküvőszervezés TERÉN dolgozom, nem esküvőszervező vagyok. Szövegértés egyes.

Azt meg nem értem, miért szólsz hozzá az esküvő témakörében, ha semmilyen szempontból nem vagy érintett... smink témában is szoktad osztani az észt?

2017. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Semmit. Meg ha menyecsketáncot, akkor se. Beleraknám azt a pénzt is a borítékba.
2017. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

ha te nem akakrod akkor ez illik mindenkinek tudomásl vennie.

felesleges szokásokra hivatkozni,és senki ne erőltessen semmit.

kedvesen de határozottan megmondod, a te esküvődön nem lesz mert igy szeretnéd.

első válaszoló is nagyon büszke arra,hogy mégis lett az a valami amit ő mennyire nem akart,és utálkozott.

nagyszerű,továbbra is csak így tovább.

mindig csak tegye azt amit követelnek tőle és ne képviselje a saját szabad akaratát.

2017. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Idézek egy régi véleményt:"...csak arra való, hogy fogdoshassák feltűnés nélkül az ifjú menyasszonyt!"
2017. márc. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

Mi lehet a foglalkozása annak, aki esküvőszervezés TERÉN dolgozik, de nem esküvőszervező? Esküvőszervezési asszisztens? Esetleg DJ vagy vőfély? Bár utóbbi kettő nem lehet, hiszen ők nem szervezik az esküvőt...


A kérdésre válaszolva: Azt, hogy egy normális ember a menyasszony. Pedig hagyománytisztelő vagyok. Mégis úgy érzem, ki kell mondani, hogy vannak szép, megőrzésre méltó hagyományok, és vannak prosztó hagyományok, amikért nem kár, ha kihalnak. A menyasszonytánc is ilyen.

2017. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt, én már a gondolatától is irtóztam. Minden meghívottal közöltük ezt előre a félreértések elkerülése végett. Bár az így is lett, de ez már más történet. :)
2017. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
Én nem akarom. De muszáj, ez van, fél órát (bár ha 170-en leszünk kicsit többet...) egyszer az életben kibírok. Ennyivel lehet kedveskedni a násznépnek es a családnak.
2017. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, menyecsketáncra gondoltam:)
2017. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

2 éve íródott a kérdés. Szerintem se baj, ha nem akarja se menyasszony, se a menyecske táncot.

De okvetlenül kell közölni a vendégekkel, Nem lesz menyasszony tánc.

Nálunk se volt.

Párom húgánál se. Vacsora után adták oda az ajándékot. Ami után kifizették a vacsora, helyfoglalást, kevés pénz maradt.


Ahol mégis van, és sok a részeg, ott a család azon tagja adja át, aki még józan.

Mellesleg az ifjó pár munkatársai ilyenkor érdekes ajándékkal lepik meg. És addig bíz táncolni szoktak...

2019. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!