Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolnátok ha a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha a menyasszony nem akar menyasszonytáncot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
nekünk sem lesz
2017. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Kedves #4 mi a volegenyemmel nem szeretunk tancolni, nem is akarunk, debazt mondta h biztos sokan felkernek majd tancolni, ugyh ugyis lesz.

Nekem nem tetszik, nem akarok senkivel tancolni, aki boritekot akar adni az adja oda ket puszi es egy gratulacio kereteben..

2017. márc. 1. 09:29
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem volt.

Szerintem egy házasságnál csak a menyasszonynak és a vőlegénynek kell egyetértenie, és kompromisszumokat kötnie, hisz ez az Ő napjuk. Mindenkinek meg úgyse lehetne megfelelni. Akinek ez nem tetszik ne menjen el.

2017. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Két esküvőn voltam a miénk előtt, egyiken sem volt menyasszonytánc, és a miénken sem. Senki nem is hiányolta.
2017. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

# 10: A menyasszonytánc nem feltétlenül a pénzről szól! Nekem volt menyasszonytáncom: aprópénzért! Akkor még voltak 1-2 forintosok, úgyhogy összességében vagy 500 Ft-ot sikerült összetáncolnom! :)


Halkan jegyzem meg, egy vendég "ellátása" a lagziban kb. 5-10 ezer Ft, úgyhogy még a pénzes a menyasszonytánc sem a ház áráról szól, hanem arról, hogy legalább részben visszajöjjön az esküvő ára.

2017. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk sem volt menyasszonytánc, de menyecsketánc igen. Ha nem akartok egyiket se ne legyen. Viszont ebben az esetben szerintem nem ártana a vendégekkel tudatni, hogy mikor adhatják át az ajándékot/borítékot. Legalábbis szerintem nem jó megoldás, hogy ott szorongatják és várják az alkalmat, hogy mikor mehetnek oda.
2017. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nálunk sem volt. Ilyen "újhullámos" nő vagyok :D ez van. Kényszeríteni nem lehet.

Jól is tettem amúgy hogy nem volt- sok volt a részeg már éjfélre- nem akartam, hogy a nyakamba röfögjenek ennyi. Párom támogatta, rokonság elfogadta.

2017. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

15: az esetek nagy többségében viszont igen. Le vagy maradva a jelenlegi szokásokkal kapcsolatban.


De ez a kérdéstől eltér, csak a gondolatokra kérdezett rá a kérdező, én meg válaszoltam.

2017. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

# 18: Arany szívem, esküvőszervezés terén dolgozom, napi szinten követem a szokások alakulását, úgyhogy elég vicces volt ezt a hozzászólást pont nekem célozni! :)

Amúgy ha te nem tudsz azonosulni azzal, hogy egy esküvő költségeihez illik hozzájárulni (nem mostanában, ez már legalább 100 éve így működik), akkor egész egyszerűen nem mész el az esküvőre és kész. De gondolom az ingyenkaja, meg -pia azért jólesik...

2017. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%

Hahaha, akkor érthető, hiszen téged is a sápból fizetnek :D


(A konzumidiotizmus távol áll a rokonságomtól és a néhány közeli baráttól, így ilyen esküvőre nem kell elmennem. A másokét meg leszärom.)

2017. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!