Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek júl.24-én lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek júl.24-én lesz az esküvője az hogy áll a szervezéssel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted hány embernek lesz pont akkor az esküvője..?
2010. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Unokatesómnak június 26-án lesz, tehát egy hónappal hamarabb, de ők már vagy 3 hónapja készülnek a nagy lagzira, szerintem ez már kicsit nevetséges, a huszadik meghívottak listáját írják:D
2010. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi már pöpecül leszerveztünk mindent! És ti?
2010. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk július 10.-én lesz, de mi kb 2hete döntöttük el,hogy összeházasodunk.:-)) Ennek ellenére már elég jól haladunk. Szerintem május végére le lesz rendezve minden. Annyival könnyebb helyzetben vagyunk, hogy csak polgári lesz és kb 50fő lesz meghívva.

Sok Boldogságot kívánok!

2010. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-egy országban sztem nagy esély van hogy többen is ugyan azon a napon házasodnak

2-és a vendégek mikor fogják megtudni hogy lagziba hivatalosak?:)

3-4-egy hete kérte meg a kezem a párom, hely,kaja letudva,meghívók készülnek,ruhákat a héten kezdünk nézni, torta süti még ráér.Tehát sztem jól állunk.

2010. máj. 10. 17:24
 6/11 anonim válasza:
Nekünk júl. 24-én lesz. Helyszín, kaja, ruhák (menyasszonyi, menyecske, öltöny), zenekar, fotós, videós már van. Meghívó még nincs, de a vendégek (bőven 100 fő alatt lesznek) már mind tudják a dátumot régóta.:-) Most gyűrűt keresünk meg a sok apróság van még hátra...(Kiegészítők a ruhákhoz,milyen legyen a dekoráció, zeneválasztás a bevonuláshoz, ültetési rend, messzebbről érkező vendégeknek szállás, játékok, köszönőajándékok, csokor). Szóval a keretek már nagyjából megvannak, de azért elég sok részlet hiányzik még...Igyekszem nem aggódni:-)
2010. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is próbálok nem aggódni:)Egyszer úgy érzem teljesen nyugodt vagyok,minden halad simán,egyszer meg tiszta ideg vagyok,miért nincs még kész minden:)Pedig valóban jól állunk.Bár nekünk nem lesz lakodalom,csak lakodalomka.:)

Sok boldogságot mindenkinek!

2010. máj. 16. 20:01
 8/11 A kérdező kommentje:
júl24-én hol lesz?
2010. máj. 17. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem július 17-én lesz. Jelenleg vőfélyt keresünk és videóst. Nálatok nem lesz vőfély?
2010. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajna lagzi nem lesz,csak vacsi és egy "mulatság",ahogy a hangulat adja.Így vőfély nem lesz.
2010. máj. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!