Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a helyemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a helyemben az esküvőre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Élettársam fia nősül, a meghívó egy személyre szól, vagyis neki.

Több mint 100 fős lagzi lesz, a község kiürül eme napra.

Finoman fogalmazva nem csíp engem párom leendő menye, pedig lassan két éve együtt vagyunk, Karácsonykor örömmel fogadtam, hogy jönnek, a gyerekeket imádom, szívesen vagyok Velük.

Párom tegnap náluk volt, mondta Nekik, hogy ez mennyire rosszul esik neki stb...

Nem szóltak semmit, párom szerint biztos elgondolkodtak a dolgon.

Ha igy utólagosan meghívnak Téged, te elmennél?


2017. márc. 21. 13:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
Még ha nem esik jól, h utólag hívtak meg, akkor is elmennék, mert te ott az élettársadat fogod úgymond képviselni és szerintem egy lagzin senkinek sem hiányzik a magyarázkodás ha megkérdezik, h hol vagy. Mit mondanak? Jaj, besértődött, mert úgy értelmezte, h apu csak egyedül jöhet ,aztán utólag el sem jött?! Te leszel a sz...r alak, h esküvőkor ilyenből problémázol :) Majd a hacacáré után meglehet beszélni az egészet! :)
2017. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Azert ha vki nem teljesen idiota,akkor ilyet nem csinal, komolyabb indok nelkul.

Hogy jottel ossze a paroddal? Beszoltal esetleg a fiu mennyasszonyanak?

2017. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1, szerintem igazad van.

#2 a "fiú", vagyis párom már egy 58 éves "fiú"...:)))


Nem szóltam soha be semmit, nem volt miért, egyszerűen nekem más volt az életvitelem anno, mint a hölgynek.


(Egyébként azért is furcsa ez, mert közösen neveljük a kislányomat, nem ő az édesapja)

2017. márc. 21. 13:42
 4/39 A kérdező kommentje:
Bocs #2, a fiút párom fiára értetted.Bocsi, hetek óta hajnalban kelek, fáradt vagyok.
2017. márc. 21. 13:53
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
Én elmennék, mert ha nem így tennék csak folytatódna a vita.
2017. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

"Nem szóltam soha be semmit, nem volt miért, egyszerűen nekem más volt az életvitelem anno, mint a hölgynek."


Prosti voltál, a nő meg orvos? Gondolom nem ez a helyzet, én nem mennék el a helyedben.

2017. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
29%
A parom miatt es csak miatta elmennek.Kinos nem kinos,ez egy fontos esemeny a parod eleteben is,ki tudja milyen lesz kesobb a viszony.
2017. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Valóban kínos, de végülis az se biztos, hogy meggondolják magukat.

Csak ugye jönnek párom nagyon közeli barátai, és ő Közölte a fiával, ha én nem leszek ott, akkor ők nem jönnek el, mert érdekes módon ők elfogadtak, és bírnak.

2017. márc. 21. 14:17
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem mennék el olyan helyre, ahova ki kellett erőszakolni, hogy én is ott lehessek.

Sőt, meg lennék sértődve, egészen addig míg bocsánatot nem kérnek.

Ha nem kérnek, felőlem lehetünk ilyen viszonyban is, nem érdekel, nem függök tőlük.

De ez én vagyok, te tudod, hogy neked mi fér bele az önérzetedbe.

2017. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért érdekes lesz!

Ha a párod kierőszakolja, hogy te is ott legyél, akkor ott hogy fogsz viselkedni?

Mosolyogva gratulálsz és puszilkodsz velük, miközben kölcsönösen lehánynátok egymást?

Vagy figyelembe sem veszed őket, eszed a menüt és nemkívánatos, megtűrt személyként múlatod az időt?

Ez utóbbi ritka szar érzés lenne nekem a helyedben.

Menne a franc, akár van okuk erre a viselkedésre, akár nincs!

2017. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!