Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a helyemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a helyemben az esküvőre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Élettársam fia nősül, a meghívó egy személyre szól, vagyis neki.

Több mint 100 fős lagzi lesz, a község kiürül eme napra.

Finoman fogalmazva nem csíp engem párom leendő menye, pedig lassan két éve együtt vagyunk, Karácsonykor örömmel fogadtam, hogy jönnek, a gyerekeket imádom, szívesen vagyok Velük.

Párom tegnap náluk volt, mondta Nekik, hogy ez mennyire rosszul esik neki stb...

Nem szóltak semmit, párom szerint biztos elgondolkodtak a dolgon.

Ha igy utólagosan meghívnak Téged, te elmennél?


2017. márc. 21. 13:34
1 2 3 4
 31/39 Kései Sirató ***** válasza:
46%
Ha színésznőnek készültél és már játszottál is, akkor játszd el már két nappal előtte is, hogy nagyon nagyon beteg vagy. Találj ki vagy influenzát, vagy egy másik betegséget, de legyél nagyon beteg. Ez jó ok arra, hogy ne kelljen ott megjelenned, rosszul érezned magad, hiszen valójában nem látnak szívesen. A párod is értelmezheti úgy, hogy te szívesen ott lennél, de sajnos nagyon beteg vagy. Menj is el táppénzre! Ez lesz a legjobb mindenkinek. Én ezt tenném. Esetleg ha van kórházban orvos ismerősöd, intézd el, hogy fektessen be a kórházba 1-2 napra..
2017. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
72%
Így nem mennék el, az fix. Emelt fővel, engem ne használjon lábtörlőnek egy cafat... Ha méltóztat meghívni, a szertartásra elmennék, s utána haza, azt is csak a párom kedvéért.
2017. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Valószínű nem lesz nehéz úgymond dönteni, ugyanis eddig még nem gondolták meg magukat, szerintem nem is fogják.

Csak azt tudnám, a barátainknak akik nálunk alszanak, mégis mi a jó eget mondjunk, mi az oka, hogy nem hívtak meg.Tudják rólunk, hogy együtt élünk, együtt neveljük a kislányomat.Hú, ez qrva kellemetlen lesz.

Na mindegy, rosszabb lenne, ha egy szerepet kéne játszani az esküvőn, az nem a színpad.

2017. ápr. 1. 07:27
 34/39 anonim ***** válasza:
86%
Én biztosan megmondanám az igazat. A kis meny nem kíván ott látni, hogy miért, kérdezzék meg tőle. Legyen neki kellemetlen, ne neked, nektek!
2017. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
57%
Én megaláznám őket azzal, hogy elmegyek a szertartás(ok)ra, az a legtöbbször olyan helyen van, ami nyilvános (templomba pl akárki bemehet, a miénkre is jöttek olyanok, akiket nem hívtam, de tudták, h ott lesz és meg akarták nézni), aztán a lagzi helyett hazamennék, hiszen oda nem hívtak. Úgy biztosan meg fogják kérdezni, hogy hová mész/hol vagy. A szertartások többsége nyilvános esemény, sem egy házasságkötő teremben, sem egy templomban nem szednek belépőt, akkor ott is vagy az esküvőn meg nem is. Párod megnyugtatod, a többiek meg pukkadjanak meg.
2017. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Szia!

Történt már valami változás?

2017. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Semmi változás.

Fagyos a hangulat párom meg fiáék között.

Kellemetlenül érzik magukat el látványosan.

2017. ápr. 21. 20:28
 38/39 A kérdező kommentje:
# elég
2017. ápr. 21. 20:29
 39/39 anonim ***** válasza:
57%

Nem mennék.

Az okokat nem tudjuk, úgy lenne igazságos, ha mindkét fél álláspontját ismernénk, de ami biztos, ez az ő napjuk, eredetileg nem akarták, hogy elmenj, akár jogosan, akár nem, de ezt tiszteletben kellene tartani, mégiscsak az ő nagy napjuk!

2017. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!