Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a helyemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a helyemben az esküvőre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Élettársam fia nősül, a meghívó egy személyre szól, vagyis neki.

Több mint 100 fős lagzi lesz, a község kiürül eme napra.

Finoman fogalmazva nem csíp engem párom leendő menye, pedig lassan két éve együtt vagyunk, Karácsonykor örömmel fogadtam, hogy jönnek, a gyerekeket imádom, szívesen vagyok Velük.

Párom tegnap náluk volt, mondta Nekik, hogy ez mennyire rosszul esik neki stb...

Nem szóltak semmit, párom szerint biztos elgondolkodtak a dolgon.

Ha igy utólagosan meghívnak Téged, te elmennél?


2017. márc. 21. 13:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nem vághatják ki magukat. Azzal nem lehet egy ilyet kimagyarázni, hogy utólag meghívtak nagy kegyesen, mert a párod, vagy férjed (nem tudom házasok vagytok e) sopánkodott egy sort. Holott a legelső meghívás egyértelműen csak a párodnak szólt. Nem kell nekik egyébként sokat magyarázkodni, nem mennél bele egy igencsak megalázó szituációba a részvételeddel, és ennyi.
2017. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen jogosan vagy sértett.

Nem kell leplezni, nyíltan felvállalhatod!

Az pedig, hogy te a 20-as éveidben mit csináltál, az ég egy adta világon senkire nem tartozik.

Én nem vagyok kákán is csomót kereső, de ez lenne a második, amiért halálosan sértve érezném magam.

Mármint azért, hogy 30+ évesen valakik, akiknek semmi közük hozzá, felemlegetik a fiatalabb kori hibáimat(?).

Szedd össze a maradék önérzetedet és rakd már helyre a csapatot, mert így mindig te leszel "bukott lányként" az ügyeletes lábtörlő.

2017. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
19%

Én voltam aki azt mondta, hogy ha valahova elültetnek ne menj, de mivel az élettársad mellé raknak, szerintem el kellene.

Kizárólag őmiatta. Szemmel láthatólag nagyon nagyon fontos neki, hogy ott legyél a fia esküvőén, hogy megoszthassa veled élete egyik legboldogabb napját. Végtére is szembe szállt érted a szeretteivel.

Egyetlen napról van szó, én többször "áldoztam be egy napot" a vőlegényemért (nem leányálom az ő családjával), hogy őt támogassam. Ez most szerintem kizárólag az élettársadról szól, hogy vele szemben hogyan döntesz.

Tudom, hogy fáj, de igazából a kérdés az, hogy szereted-e annyira a párodat, hogy félretedd érte a büszkeséged és az egódat?

2017. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem annyira, sőt még ettől is jobban.

Ha úgy döntenek, vagyis leendő menye, hogy mégis ott legyek, ha el is megyek, csak párom kedvéért teszem azt.

Szeretné ha ott lennék, azt mondta, így nem fogja jól érezni magát cseppet sem.

Tényleg pocsék szitu, Pláne, hogy karácsonykor itt voltak, minden úgy festett, Elfogadták, hogy létezem, fiatalabban mint a párom, egy 7 éves kislány anyjaként, akit közösen nevelnek.

2017. márc. 24. 16:29
 25/39 A kérdező kommentje:
* nevelünk
2017. márc. 24. 16:30
 26/39 A kérdező kommentje:

De mondom, mivel mindenről a leendő menye dönt, szerintem nem változtatja meg a döntését.A Fiának semmi baja velem, a nő utál.

Az is furcsa, hogy párom, vagyis fia ágáról 9(!!!) ember hivatalos, a többi 100 ember a nő részéről.

De a 9 ember viszont ismer, és kedvel engem, szóval kellemetlen lesz, ráadásul hárman nálunk is alszanak, ketten külföldről jönnek közölük, több évtizedes ismeretség, vagyis barátság ez páromnak.

Érdekes szitu, ugye?

2017. márc. 24. 16:39
 27/39 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk is az lesz, hogy a menyasszony részéről kb. 10 ember, a vőlegény részéről 150. :D

Még mindig azt mondom, ha végül meghívnak, menj el a párod miatt, sz.rd le a menyecskét, tegyél a kis ribire magasról, semmi köze hozzád. A párodnak inkább

2017. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom, bár nekem ez totál abszurd!

A résztvevők egy részét ti szállásoljátok el, de te nem mehetsz az esküvőre.

Dacára annak, hogy ezeknek a vendégeknek a terhe, (tiszta ágynemű, kényelmetlenség, reggeli, kávé stb.,) nagyrészt rád hárul.

A párod szeretné, ha ott lennél, a menyasszony nem.

Te most ott ülsz és várod, hogy meghozza a döntést a fejed felett, hogy mehetsz vagy sem.

Esküszöm, még hasonlót sem hallottam, pedig megettem a kenyerem javát!

Kedves Kérdező, írd már le, kicsit részletesebben,- hogy megértsük - ténylegesen mi a probléma, mert az nem indok, hogy a 20-as éveidben könnyelműbben éltél.

Teljes anonimitásban vagy, nyugodtan megteheted!

2017. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Tudom, anonimitásban vagyok, épp ezért leírnám ha tudnám az okot.

Az a 3 ember akik nálunk alszanak, nem kényelmetlenség, hisz ők a barátaink, nyáron is szoktak jönni, hely van bőven.

Egyszerűen nem tudom, az ő esküvőjük, az ő döntésük, vagyis mindenben a leendő meny dönt.

Pont az a rossz, hogy mi mindig segítettünk, ha bébicsőszködni kellett, vagy amikor 120 kilométerrel arrébb kellett bútorokat szállítani, kerestünk fuvarost stb.

Mindig készültem ha jöttek a gyerekek, karácsonykor is kitettem magamért, jó volt a menü, Állítólag jól főzök, jó vendéglátó vagyok.

Majd elválik.

2017. márc. 25. 18:59
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az "előéleted" ellenére arra jó vagy, hogy a GYEREKEIKRE vigyázz, de a szaros esküvőjükön nem ehetsz meg egy tányér levest!

Érdekes!

2017. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!