Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a helyemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a helyemben az esküvőre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Élettársam fia nősül, a meghívó egy személyre szól, vagyis neki.

Több mint 100 fős lagzi lesz, a község kiürül eme napra.

Finoman fogalmazva nem csíp engem párom leendő menye, pedig lassan két éve együtt vagyunk, Karácsonykor örömmel fogadtam, hogy jönnek, a gyerekeket imádom, szívesen vagyok Velük.

Párom tegnap náluk volt, mondta Nekik, hogy ez mennyire rosszul esik neki stb...

Nem szóltak semmit, párom szerint biztos elgondolkodtak a dolgon.

Ha igy utólagosan meghívnak Téged, te elmennél?


2017. márc. 21. 13:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek olyan helyre, ahol nem látnak szívesen.
2017. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék.
2017. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Ez az ő esküvőjük, nem a tied. Már bocsánat, de azt hívnak meg, akit akarnak.
2017. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg kellene kérdezni téged hova ültetnének. Lehet, hogy valahova a sarokba és az élettársadnak annyi ideje lenne, hogy rádnéz, meg vagy-e még. Mert hát ő ugye az örömapa. Neki kitűntetett helye lesz, a rokonokkal neki is kell bájologni. Ha nem mellette fogsz ülni, hanem egyedül valakinek a rokonai között akkor csak megalázó lesz... és a végén a párodra fogsz haragudni:(
2017. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pofámról lesülne a bőr úgy odamenni, hogy nem akartak meghívni, de ki lett erőszakolva. Szerveznék magamnak valami programot, aztán menjen mindenki a ferde fäszba.
2017. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvői meghívók legjobb tudomásom szerint +1 fővel készülnek, főleg akkor, ha a meghívottról tudják, hogy van párja.


Ez a meghívó egy személyre szól, ez bizony egy erős pofánverés, hogy nem akarnak ott látni. Én így nem mennék el az biztos. Miután a párod kierőszakolta, úgy sem mennék. Ezt eleve nem is kellett volna meglépni, tök megalázó! Már bocs... Az az 1 személyre szóló meghívó nem volt véletlen.

2017. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el. Oda nem megyek, ahol nem látnak szívesen, oda meg pláne, ahova nem is hívnak.
2017. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bocsánatot kérek a késői kommenttemért, de napok óta csak dolgoztam.


Nem megyek el.Fáj, rosszul esett ez, de még megalázóbb lenne így ott ülni.

Párom baromira fúj rám, de ellenkező esetben ő sem menne így el sehová, ergo meg kell, hogy értsen.


Az ok, amiért nem hivnak meg: 20-as éveimben imádtam úgymond élni, pasizni, bulizni.

Mostmár 30 felett vagyok, egy 7 éves kislány édesanyja, dolgozom, nem pasizok, nem bulizok, mégse vagyok jó.

Ez van.

2017. márc. 23. 19:57
 19/39 A kérdező kommentje:

De nyilván valahol mérlegelek...

Párom szarul érzi magát ez miatt, szeretné ha ott lennék, és mellette természetesen, nem egy sarokban kucorogva.

Bármennyire is szeretem őt, nem tudom megtenni, hogy elmenjek.Nem megy.

Ha valakinek van olyan gondolata még, hogy elmenjek, szívesen fogadom, de iszonyat kellemetlen lenne ott lenni.


A meghívó borítékjára az van írva, hogy "Apa".

Mint írtam, együtt élünk, ő is neveli (szeretettel!!) a kislányomat.

Nem tudom mi a helyes ilyenkor.

2017. márc. 23. 20:07
 20/39 A kérdező kommentje:

Meg azon agyaltam, ha nem megyek el egy utólagos meghívóval, akkor simán kivágják magukat, "Óh, nem fogadta el", ezt sem akarom.

Színésznő szerettem volna lenni, játszottam is, tehát el tudom azt játszani, hogy Hú de baromi jól érzem magam.De valahol mégsem megy.Ez más mint egy szerep, nem tudom megmagyarázni.

Pocsék szitu, mert ha Itthon maradok, a sértettségem árulom el, ha Elmegyek, akkor szenvedek.

2017. márc. 23. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!