Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő. Bajban vagyok. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő. Bajban vagyok. (? )

Figyelt kérdés

A barátom keresztapja nősül, a barátommal fél éve vagyunk együtt, és meg se kérdezték,hogy szeretnék-e menni az esküvőre, csak beírták a nevem az ülésrendbe, meghívót se kaptam, semmi, azt se tudják, hogy szívesen mennék-e, ráadásul azt sem tudom mikor lesz az esküvő!:S Szerintetek ez normális, hogy meg se kérdeznek? Mintha kötelező lenne ottlennem.

De itt van egy kis baj... nem vagyunk elvetve anyagilag, épp hogy kijövünk egy hónapba, és mivel a barátom zöld ingbe lesz, nekem is hozzá kell öltöznöm, és nekem nincs zöld kisestélyim, se más színű, ezért venni kéne, de hát nincs rá keret, nem tudom hogy oldhatom ezt meg, mert ha veszek a barátom fizet bele, de nekem az a 4-5 ezer forint az én részemre megterhelő lenne, + még cipő is kéne, esetleg tudnátok valami ötletet erre?

Meg ott lesz a mennyasszonyi tánc, ugye oda pénzt szoktak dobni abba a tartóba, és a barátőm anyukája 100.000 forintot ad, ebbe nekem is illene beleszállnom, ha már én is táncolok vele, és megvagyok hívva, de hát erre is kéne legalább 5-10.000 forint, de sajnos ezt sem tudom megoldani.Erre valami megoldás?

15 éves vagyok, a barátom 19.


2010. máj. 11. 17:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
nem barátőm hanem barátom.bocsi, és azért is hogy kicsit kusza lett.
2010. máj. 11. 17:29
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

15évesen nem várják el,hogy te is pénzt dobjál be,hiszen a barátod szülei mindent elintéznek.te azért lettél a listán,mert természetesnek veszik,hogy az unokaöcs kis barátnője is részt vegyen.."Szinte már családtag"...

A ruháról annyit,hogy miért kell neked zöld ruha? mert a barátod zöldben lesz??na és? te mehetsz ettől függetlenül bármi más színű ruhába.Szerencsére a zöld szín mellé sok másik szín is passzol.

2010. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem a zöld színnel van a bajom, hanem magával a ruhával :(
2010. máj. 11. 17:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van az előttem szólónak, fiatal vagy még, nem kell neked pénzt beadni, valószínűleg még nem dolgozol, nincs kereseted.

Azt vehetsz fel amit akarsz, különben is ha már ezt nézzük, a fiú öltözik a lányhoz, s nem fordítva. Legyél elegánsabb, szerintem ennyi elég.

2010. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Mintha csak magamat látnám:) persze csak a ruhával van bajom h mit vegyek fel, mert annyi olyan van ami elegáns de nem tetszik..:S biztos neked is van otthon ami különleges alkalmakra van, olyat vegyél fel, de tiszta fekete ne legyen!

2010. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, alkalmi ruha sincs...kölcsönkéri osztálytárstól?
2010. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

mi is pont ennyi évesek vagyunk :)

annyit dobj bele, amennyit tudsz :) ruhát meg azt vedd fel, amid van :) nem kell zöldet venned.

2010. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de télleg nem a színen van a gond, hanem azon hogy semmilyen ruhám nincsen!és nincs pénzem venni...
2010. máj. 11. 17:45
 9/22 A kérdező kommentje:
osztálytársaimnak sincs.. 15 évesek vagyunk:D nem igen járunk ilyen helyekre ahova estélyi kell.
2010. máj. 11. 17:46
 10/22 anonim ***** válasza:

Miét kellene esélyi?

Az előző lány vagyok, aki megy.

Én is szoknya meg elegánsabb felső, és ennyi!Hidd el legtöbben ilyen variációban elsz(kosztüm)

2010. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!