Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért csodálkoznak hogy kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak hogy kevés házasság van mikor az esküvő már csak egy stresszes kemény probléma?

Figyelt kérdés
Rengeteg idő és pénz megszervezni egy esküvőt és mire oda kerül az ifjú pár az egész csak stresszelés, hogy minden rendben menjen. Pl. hogy az étterem ne lopja el az összes alkoholt, ültetési rend, stb. Előtte meg ott van a legény/lánybúcsú ahol mindenki azon izgul hogy a táncossal maximum csak fenéktapizás legyen és több ne.
2017. márc. 27. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egyetértek azzal hogy hatalmas stressz egy esküvő de szerintem nem lehetne azt mondani hogy régen kisebb volt talán annyi hogy most nagyobb a nyomás a embereken a sok "tökéletes" esküvő miatt és a rengeteg munka miatt. Viszont a leány/legény búcsús k.rvás problémát nem érzem át. Nem kell hívni nem lesz plusz aggodalom. Az enyémen nem lesz és a páromén sem mert értelmetlen dolognak tartjuk. Arról nem is beszélve hogy olyan legénybúcsúról még nem hallottam ahol volt "táncos" és megállt a dolog a táncnál.

Nem is értem miért ragaszkodnak sokan hozzá.

2017. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abba, hogy kevés(?) házasság köttetik manapság szerintem az utolsó szempont, hogy az esküvőszervezés során felmerülhet pár logisztikai probléma.
2017. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha életem szerelme lenne, én abba is belemennék, hogy az esküvőn ketten legyünk. Sosem vágytam erre a csiricsáré nagyzolásra. Úgy meg nem lenne túl stresszes.
2017. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A házasság, legkevésbé ezen múlik. Egy esküvőt sok féle kép le lehet tudni. Inkább, az, hogy nők, pasik, simán eltartják magukat. Jobb ágyról-ágyra szállni, mint kötöttségek között élni. Később meg a fenének kell olyan pár, akin a fél város és a környező faluk végig mentek. Az esküvő, csak egy pici pont az egészben.
2017. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság. Ennyi erővel ez az élet minden akadályára igaz.

Akiben meg nincs annyi kitartás se hogy leszervezzen egy ilyet párba, nem is érdemli meg.

2017. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Butaságokat beszélsz.

a) Az esküvő ingyen van. Bárki besétálhat és házasságot köthet kettő darab tanúval hivatali időben.

b) Ami egy nagyobb esküvőnél drága, pont az hozza vissza a násznéptől kapott ajándékok formájában a befektetett pénz egy részét, vagy néha többet.

c) Jól válassz szolgáltatókat (felejtsd el az Olcsó Jánosokat) és nem kell majd azon stresszelned, hogy korrektül járnak-e el Veled szemben.

d) A legény/lánybúcsún nem kell izgulni ha jól választottál párt. Sajnálom, hogy tőlem tudod meg de a legény/lánybúcsúnak nem kötelező eleme az ellenkező nemű prosti.

e) Már egy ideje felívelőben van a házasságkötések száma és több a házasságkötés mint a válás.

2017. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pozitívan éltem meg, nem úgy hogy probléma...

Szerintem akinek probléma az menjen el a párjával a házasságkötőhöz 2 tanúval vagy valami eldugott helyre, tengerpart stb. -ki mire vágyik és akkor az egész meg van oldva.


Szerintem meg aki jól akarja magát érezni a saját esküvői buliján az jól fogja, de akinek ez eleve egy óriási gond, az a büdös életben nem lesz ettől boldog.


Meg csak azért nem házasodni, mert nem akar bulizni valaki... az nettó kifogás-lehet úgy alakítani a körülményeket, hogy nem kerül sor semmiféle bulira.

2017. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kifogás, hogy stresszes és kemény.... Persze az ha azzá teszed és valami lehetetlen tökéletességnek vagy másoknak akarsz megfelelni.


Nekünk idén lesz 2 tanús, jövőre meg kiscsaládi egyházi. Egyik sem volt vészes.

A két tanúsra csak lefoglaltuk az időpontot, kiválasztottuk mit akarunk felvenni és kész. Utána meg elmegyünk egy étterembe a tanúkkal, ami amúgy is elég gyakori.

A kis családi sem vészes, nem kell ennyire beszarni egy étteremtől...... Csak magad alatt vágod a fát, ha erre rápörögsz.

A búcsú meg opció nem kötelező.



Ha kifogásokat keresel csináld ügyesebben, mert ez gáz ;)

2017. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de én egyik miatt sem izgultam. Másrészt az esküvő nem egyenlő a házassággal, úgyhogy ez egy igen gyenge kifogás.
2017. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan jól hangzik hogy "én sosem vágytam felhajtásra az meg ugye nem drága és nem stresszes". Igen, én sem. Aztán megtaláltam a vőlegényem, aki pedig nagy lagzira vágyott mindig. Na ilyenkor mi van? :D

Kompromisszum nem nagyon van ilyen tekintetben.

Azzal a részével egyet tudok érteni a kérdésnek hogy régen a szülők összedobták az esküvő árát, ma már azért többségében a pár állja és a szülők besegítenek ha tudnak vagy olyan a viszony. Nehéz szép esküvőt olcsón kihozni, így az ember nem tud akkor házasodni mikor ideális lenne, hanem csak akkor mikor összejött rá a pénz. Ez kissé hervasztó számomra.

Olyan férfihoz nem mennék hozzá aki azonnal nem lépne le a legénybúcsúról ha megjelenne egy táncos/prosti.

2017. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!