Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel lehet eltölteni az időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet eltölteni az időt egy esküvőn ahol senkit nem ismerek és én vezetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm barátnőjének esküvőjén lesz tanú, ő ismer ott pár embert, nyilván nem tud velem foglalkozni non-stop a barátnőm, ezt meg is értem. 8-tól 3-ig viszont úgy néz ki ott fogok ülni egy helyben és lesek ki a fejemből. Gondoltam arra hogy viszek laptopot és beülök a kocsiba filmet nézni de az aksi csak 2 órát bír. Telefonom is hamar lemerül. Sokat agyaltam de semmi más elfoglaltság nem jutott az eszembe, hátha itt valaki kreatívabb mint én...


27F


2017. márc. 28. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Meghívtak téged is vendégként? Ha igen, akkor irdatlan nagy bunkóság lenne kivonni magad és a barátnődnek is bizonyára rosszul esne. Odamész, eszel, figyeled az eseményeket, próbálsz bekapcsolódni beszélgetésekbe. Ha nehezen megy, akkor eleve megkérheted a barátnőd, hogy mutasson be pár embernek, aki szerinte be tud vonni a társalgásba. Ha te nem tudsz társalogni, akkor figyeld mások beszélgetését és próbálj meg arra reagálni.
2017. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetsz, eszel, iszol stb
2017. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eszem iszom fél óra max. Beszélgetni meg semmi kedvem félrészeg idegenekkel akiket először és utoljára látok.
2017. márc. 28. 12:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell ott lenned nyolctól 3-ig, nyugodtan készülődj otthon. Elég, ha 3 előtt ott vagy, hogy a kikérőn már a barátnőd mellett állhass.
2017. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
akkor mond meg a bnődnek, hogy antiszociális vagy és inkább otthon maradsz. legalább ő érezze jól magát
2017. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
# 3: Egy esküvőn nem csak félrészegek vannak, hiszen más is vezet, vannak kismamák, antialkoholisták, stb. Az én esküvőmön kb. a fele társaság színjózan volt. Ha meg ennyire utálod az embereket, akkor veled vannak komoly bajok. Kérdés, hogy a barátnőd mennyire tolerálja. Én hosszú távon biztos nem tudnám. (Pedig eléggé introvertált a párom, de legalább igyekszik!)
2017. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
#5-el értek egyet, minek mész egyáltalán ha ennyire semmi kedved az egészhez ? :D
2017. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem, te és a barátnőd reggel 8-ra mentek a lányos házhoz, és 3-tól kezdődik az esküvő? A barátnőd természetesen a barátnőjével öltözködik, szépítkezik meg hasonlók. Én azt javaslom, hogy megérkezésetekkor rögtön kéreckedj a háziak (leginkább az örömanya szárnyai alá) mutatkozz be szépen, és ajánld fel a segítségedet: itt vagy, és rendelkezzenek veled: ilyenkor egy menyasszonyosház mint a felbojdult méhkas, olyan. Gyakran van szükség segítő kézre, aki kiviszi a kocsihoz, aki behozza a kocsiból, aki elszalad a virágoshoz, a cukrászdába, boltba, bútorokat tesz arrébb, söröket pakol a kamrába, kapura virágdíszt akaszt.

Ha elfogadják a segítségedet, hidd el, nem lesz időd unatkozni, ha pedig nem, akkor is jól jössz ki a dologból, szeretni fognak, és délután 3kor már mindenki ismerőse leszel, és megelégedéssel fogják nyugtázni, hogy milyen hejde legény a barátnő barátja.

Légy nyitott!! Ugorj fejest!!!!!

2017. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Én nem mennék el így. Barátnőd felfoghatná, amit leírtál, hogy nincs ehhez kedved, nem ismersz senkit.

Ha mégis, én könyvet vinnék inkább a kocsiba, mint laptopot.

2017. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Este nyolckor kezdődik. Amúgy ne röhögtessetek, még ingyen ott pakolásszak, az kéne még. Az emberekkel semmi bajom, csak teljesen feleslegesnek tartom az ilyen bájcsevejeket.
2017. márc. 28. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!