Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj táncolnom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj táncolnom, ha nem akarok, és nem is szeretek (menyasszony vagyok)?

Figyelt kérdés

Gyűlölök táncolni, főleg a gagyi lagzis zenékre, az csak háttérzajnak lesz jó. A rokonság meg az ismerősök elvárják a táncot, nem értik meg, hogy ez nekem "kín", nem akarok kinevettetni magam a sok ember előtt. Mielőtt valaki megjegyzi, nem akarok megtanulni táncolni, iskolás koromban kotelezo volt, akkor se ment mert nem erdekel.

Mit tegyek???



2017. ápr. 17. 09:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hehe om a valaszokat :)
2017. ápr. 17. 19:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek és nem is tudok táncolni (ugyanakkor én férfi vagyok) a feleségem kedvéért táncoltam, meg igazából volt az az alkoholmennyiség ami azt suttogta: - Bízz bennem, tudsz táncolni!, de alapvetően én sem vagyok egy táncoslábú egyed. Ha engem kérdezel ha Ti nem vagytok táncoslábúak, akkor nem kell táncolnotok. Olyan esküvőt szervezzetek ami rólatok szól, ami Titeket szórakoztat, amit Ti magatok élvezni tudtok.
2017. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ezt a kérdést olvasva számomra egy nagy kő esett le a szívemről, mert eddig azt hittem, hogy csak a férfiak utálnak táncolni (élükön velem)
2018. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igazából a sokadik kör után már a pincérekkel is táncoltam hajnalig. Szuper volt :)
2018. jan. 18. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!