Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erkölcsi dilemma: ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi dilemma: ha egy pasinak menyasszonya van, akkor nőként nekem kell olyan bölcsnek lennem, hogy távoltartom magam tőle, hogy ne csalja meg, vagy én szingliként azt csinálok amit akarok és az ő döntése, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 13:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Az előbbi.
2012. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Amit az ember nem tesz, de ha kapsz is pofont a legtisztább, hogy megteszed: elmondod a menyasszonyának. Azt is megteheted, hogy hallgatsz. Fordított helyzetben, te inkább tudatlan maradnál vagy szeretnéd, ha valaki jelezné neked, hogy kihez mész férjhez?
2012. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezd ilyen pasival... Ha meg is csalná veled a menyasszonyát, vagy nem hagyná el, vagy később te lennél a menyasszony, akit megcsal mással.
2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok úgy vele, hogy a foglalt pasi nem vonzó...?

Mi a francnak törjem magam egy foglalt krapekért, vért izzadva, mikor rohangál szabadon egy csomó másik...? Úgy, hogy úúúúúúgysem fogja elhagyni a menyasszonyát, feleségét, ezeket SOSEM hagyják el, csak maximum megcsalják, szeretőt tartanak.

De TE nem fogsz kelleni annak a foglalt pasinak. Ne alázd már meg magad a szerető szerepével. Szerintem olyan ciki ilyen "kiegészítő szolgáltatásnak" lenni egy szerelmi háromszögben.

2012. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Okosnak kellene lenned és távol maradni, de azt teszel amit akarsz..:D
2012. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor a background: Ennek a srácnak sok-sok éve én vagyok az ördög a bal vállán, a nagybetűs Nő az életében. Már az előzőt is otthagyta miattam, csak aztán én kihátráltam. Most viszont teljesen más a szitu, testiség nélkül is gyakorlatilag félrelép velem, iszonyatosan belegabalyodtunk érzelmileg a storyba, annak ellenére, hogy a szó testi értelmében a világon semmi nem történt.
2012. jún. 19. 14:05
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó szar alak. Nem kell magyaráznom hogy miért. Szerintem. Döntsd el basszus hogy mit akarsz, és szólj neki hogy szabadítsa meg a menyasszonyát a szenvedéstől, hadd legyen boldog szegény olyannal, aki megérdemli őt. Ti meg aztán azt csináltok amit akartok, rátok van bízva.
2012. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Csak,gondolj bele abba,hogy te mit éreznél,a nő helyében,ha megtudnád. Nem csak a pasi hibás ilyenkor...ha nem lenne kivel enyelegnie,akkor nem lenne semmi probléma. Szerintem nincs az a körülmény,ami feljogosítana valakit arra,hogy belemásszon egy kapcsolatba harmadikként. Az más kérdés,hogy aki félrekacsint az mennyire gerinctelen,de neked nem kell annak lenned!
2012. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Csak közben meg arra is gondolok, hogyha ez a kapcsolat ennyire instabil, mert a srác még mindig nincs túl rajtam, akkor nem jobb, ha az eljegyzés bomlik fel, mintha majd házasként egy gyerekkel vagy kettővel derül ki, hogy mégsem passzolnak?

A másik meg, hogy ha instabil a kapcsolat, akkor nem rajtam múlik, hogy félremegy-e, idővel úgyis megteszi mással is.

Nem tudom. Az, hogy nem feküdtünk le egymással rajtam múlt, tehát felettem nem kell ítélkezni, csak nagyon nehezemre esik kiverni őt a fejemből...

2012. jún. 19. 14:32
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettőn áll a vásár. Ha vele akarsz lenni, akkor szerezd meg, de ne szórakozz vele. már ne haragudj, de a leírásod alapján olyan, mintha te szegényt csak szívatnád, mert élvezed, hogy rajong érted. bocsi, de nekem ez jött le. amúgy, ha meg ennyire "könnyen" elcsábítható a pasi, akkor ha nem te, de majd más elszedi a menyasszonyától.
2012. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!