Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van jogorvoslati lehetőségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogorvoslati lehetőségem?

Figyelt kérdés
Templomi esküvőnk lesz a közeljövőben, azonban a keresztelő lapomat nem találtam. Az evangélikus papot telefonon megkerestem, elmondta, hogy tud adni igazolást, cserébe fizessem be az évi egyház adót. Mondtam, hogy nem szoktam templomba járni, de a párom igen és szeretne templomi esküvőt. Erre azt mondta, hogy neki se kötelező igazolást kiállítani....Tegnap az igazolást cserébe befizettette az éves díjat. Gusztustalannak érzem a helyzetet, hol tudnám az esküvő után visszaigényelni a pénzem?

2017. máj. 3. 09:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%
Nincs több kérdésem, buta vagy, rosszindulatú és smucig. Sajnálom a párod.
2017. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Félreértettél. A szertartási díj az rendben van, mivel egy szolgáltatás. De mivel nem találom a keresztlevelem és egy igazolást kértem erről, így ez egy plusz költség. Egyből lecsapnak az emberre, hogy fizess....ez a bajom.
2017. máj. 3. 09:57
 13/32 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a párodnak add át kérlek:

-ha a párod a hitedet, meggyőződésedet, világlátásodat hülyeségnek tartja, lenézi, megveti, akkor mégis mi köt össze benneteket?

-ha a párod miattad megy be egy épületbe, ami neked szent, akkor minek viszed magaddal, ha ott csak unatkozik?

-ha a párod bohóckodásnak tartja az egészet, mennyit ér az ott kimondott szava?

-s ezek után, ha csak jogorvoslattal gyógyítja a problémát a házasságban, hamar válás lesz a vége...

2017. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha elveszted bármelyik okmányodat, annak pótlásáért is fizetni kell.
2017. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
"Aki az egyházhoz tartozik, attól szolgáltatásokat vár annak illik kifejezni a közösséghez tartozást a közös terhek viselésével."
2017. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

Hülye vagy, mint szódás a lovát...

Senkit nem érdekel, hogy te nem jársz templomba. A szertartáson részt veszel, ennek díja van. Azt a kenyeret is kifizeted a boltabn, amit nem eszel meg.

2017. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%

A papot marhára nem erdekli, hogy te nem szeretnél templomit csak a párod. Te is ott leszel nem? Neked is ezegy emlék nem?

Mi sem járunk templomba de megkereszteltettük a lányunkat. Nekem is és a keresztszüleinek iski kellett 5 évre viszamenőleg fiztni az egyházadót. Nem akadtam fent ezen. Nem haltunk miatta éhen. Ha egy esküvőt kifizetsz ne akadj ki pár 10 ezer forinton.

2017. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%

De madár vagy ugyanis befizetted.

Ne itt hőzöngjél, menj a jóistenhez panaszra...

2017. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%

Ezért sem vagyunk vallásosak a párommal.

Az egyház is csak gyarló emberekből áll és mindenki pénzt akar.

Sosem akarnék templomban esküdni. Ha a párod miatt akartok akkor fizessétek ki és lehet. Elég undorító ez a zsarolósdi "isten emberétől", de nem meglepő. Ne várj jobbat és nem fogsz csalódni.

2017. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
71%

Tiszta idióta vagy!

Ha BÁRMELYIK iratodat elveszted, FIZETNED KELL, hogy újat kapj.

Ennyi :D

2017. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!